Zamknij

Magda Gessler tańczy do disco polo. Z deską do krojenia [VIDEO]

Redakcja
13.08.2018 14:21
Magda Gessler tańczy do disco polo. Z deską do krojenia [VIDEO]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Magda Gessler to bez wątpienia osoba z poczuciem humoru. Nieraz już mogliśmy oglądać zabawne zdjęcia i filmy z jej udziałem. Kilka dni temu restauratorka postanowiła pokazać fanom swój spontaniczny taniec do przeboju disco polo.

Magda Gessler przyzwyczaiła nas do tego, że ma do swojej osoby duży dystans i potrafi być bardzo spontaniczna. Dotyczy to zarówno wybuchów złości w programie „Kuchenne rewolucje”, jak i bardzo sympatycznych, zabawnych zdjęć czy filmów. Ostatnio restauratorkę mogliśmy podziwiać między innymi w zapowiedzi kolejnego sezonu serialu Netflixa „Orange Is The New Black”, która rozbawiła widzów do łez. Wiele wskazuje na to, że to nie ostatnie słowo Magdy. Na swoim profilu na Instagramie kilka dni temu opublikowała film, który ponownie rozśmieszył fanów.

Magda Gessler bawi się przy disco polo

Restauratorka pochwaliła się przygotowywaniem pasty z krewetkami fenkula i przegrzebkami zapiekanymi z ginem i szynką parmeńską. Z wykwintną potrawą w zabawny sposób kontrastowała jednak treść nagrania. W krótkim filmie Magda Gessler pląsa bowiem, trzymając deskę do krojenia, w rytm z jednego z przebojów disco polo. W tle usłyszeć można charakterystyczny refren „po ananasie słodki smak ma się”. Taniec uśmiechniętej Gessler rozbawił fanów, którzy wyświetlili post już ponad 190 tysięcy razy. Nie szczędzili też pozytywnych komentarzy.

„Magda jak zwykle w formie”

„Na szkole gotowania do Pani to bym się zapisała”

„Jest Pani zabawna…całkiem podobna do mnie...mentalnie...czyli lekko zwariowana!”

Na szczęście taneczne rytmy nie osłabiły kulinarnej czujności gwiazdy „Kuchennych rewolucji”. Tego samego dnia Magda Gessler wstawiła film, na którym prezentuje gotową potrawę.

RadioZET.pl/MF