Zamknij

Magda Gessler tańczy z Waldkiem i... chwyta go poniżej pasa. WIDEO jest hitem sieci

Judyta Wanicka
11.12.2019 13:17
Magda Gessler i Waldemar Kozerawski
fot. Instagram:@magdagessler_official

Magda Gessler opublikowała zabawne wideo, w którym tańczy ze swoim ukochanym Waldemarem Kozerawskim. Rozbawione szefowa "Kuchennych rewolucji" nagle zrobiła coś nieprzyzwoitego - chwyciła partnera za krocze. Jego reakcja rozbawiła ją do łez. 

Magda Gessler opublikowała kolejne wideo, w którym tańczy z ukochanym Waldemarem Kozerawskim. Pierwszy filmik Magdy Gessler, w którym wesoło tańczy z Larą i Waldemarem w ciągu kilku dni stał się hitem sieci i zapoczątkował zabawę #Gessler Challenge. Wkrótce restauratorka postanowiła iść za ciosem i nagrać kolejne klip, w którym szaleje do numeru "Black Dog" zespołu Led Zeppelin. Taneczne teledyski Magdy Gessler doczekały się wielu przeróbek. Tymczasem restauratorka wpadła na kolejny pomysł, jak rozbawić internet. W nowym wideo Magda Gessler zastosowała chwyt poniżej pasa. Dosłownie!

Magda Gessler tańczy z Waldemarem Kozerawskim [NOWE WIDEO]

Magda Gessler po raz kolejny udowodniła, że podchodzi do spraw seksu z humorem i bez cienia pruderii. Szefowa "Kuchennych rewolucji" opublikowała wideo, w którym podczas tańca chwyta partnera za krocze. Waldemarowi udawało się przez moment opędzić od rozbieganych rąk rozochoconej Magdy Gessler, ale restauratorka okazała się sprytniejsza. Nagle jej ukochany wrzasnął i odskoczył jak popstrzony. Gwiazda nie mogła przestać się śmiać. 

Co ciekawe, Magda Gessler chwyciła za krocze partnera w obecności Lary i jej ukochanego, którzy tańczyli wtuleni tuż obok. 

Z innej beczki... To był wspaniały wieczór. Patrząc na śnieg, wracam wspomnieniami do wakacji nad jeziorami w Ontario. Ten sam dzień co gesslerchallenge - nadmieniała Magda Gessler. 

"Nieprzyzwoite" zachowanie Magdy Gessler rozbawiło fanów i wywołał lawinę pozytywnych komentarzy.

Ale z Pani wariatka! Super! Humor pierwsza klasa.

Krzyczy jak poparzony, a ilu facetów chciałoby być na jego miejscu...

Pani Magdo, jaki chwyt!

To miłe, że takie to ludzkie :) Miło, że ktoś z show-biznesu ma do siebie tyle dystansu! - piszą fani Magdy Gessler.

Zagłosuj

Co sądzisz o tanecznych klipach Magdy Gessler?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw