Zamknij

Magda Gessler udostępniła szokujące nagranie z chińskiego targu. Szaleje tam koronawirus [WIDEO]

Judyta Wanicka
31.01.2020 11:17
Magda Gessler
fot. VIPHOTO/East News

Magda Gessler pokazała szokujące nagranie z targu w Wuhan, gdzie zaatakował koronawirus. Szefowa "Kuchennych rewolucji" jest przerażona tym, jakie przysmaki można tam kupić. Wideo tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Magda Gessler jest znaną restauratorką i znawczynią kuchni z różnych stron świata. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" nie mogła w związku z tym przejść obojętnie wokół tematu epidemii koronawirusa, która wybuchła w Chinach. Za główne źródło zakażeń eksperci uważają mięso nietoperzy i węży sprzedawane na chińskich targach. Magda Gessler udostępniła przerażające wideo, w którym pokazano, jakimi przysmakami zajada się lokalna ludność.

Magda Gessler pokazała jedzenie z targu w Wuhan

Na facebookowym profilu Magdy Gessler pojawiło się nagranie z targu w mieście Wuhan, gdzie odnotowano 26 ofiar śmiertelnych. Trudno się dziwić, że koronawirus rozprzestrzenił się właśnie w takim miejscu. Na straganach sprzedawane są przekąski przyrządzone ze szczurów, nietoperzy, węży, a nawet psów i kotów. Zwierzęta trzymane są w ciasnych klatkach, a mięso przechowywane w warunkach urągających podstawowej higienie.

Zwariuję. Mam wrażenie, że to totalne szaleństwo. Ubóstwiam jeść, ale wygląda to na całe światowe ZOO wybite i sprzedawane na straganach, po prostu koszmar... Ludzie ludziom, zwierzętom, zgotowali ten los... Co będzie dalej? - napisała przejęta Magda Gessler.

magda gessler 2
fot. Facebook:@Magda Gessler/screen

Wideo udostępnione przez Magdę Gessler krąży w sieci od kilku dni. Gwiazda usunęła już przerażający post, lecz nagranie wciąż można znaleźć na YouTube. Poniżej publikujemy pełną wersję filmu "The Most Exotic Marketing in the World - Wuhan Market ". Uwaga, tylko dla osób o mocnych nerwach!

Zagłosuj

Lubisz chińską kuchnię?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw