Zamknij

Magda Gessler "ukrywała" drugiego syna. Kim jest Tadeusz Muller?

Redakcja
06.06.2018 10:25
Tadeusz Muller i Magda Gessler
fot. screen DD TVN

Syn Magdy Gessler, Tadeusz Muller, długo pozostawał w ukryciu. Choć nie było tajemnicą, że restauratorka ma trójkę dzieci, to jednak on chciał żyć z dala od fleszy. Kim jest Tadeusz Muller, czym się zajmuje i czy poszedł w ślady mamy?

Magda Gessler ma drugiego syna!

Choć to, że gwiazda "Kuchennych rewolucji" ma trójkę dzieci - dwóch synów i córkę - nie było żadną tajemnicą, to jednak niektórzy wielbiciele restauratorki przeżyli niemały szok, kiedy kilka dni temu Gessler w "Dzień dobry TVN" pojawiła się z mało znanym synem Tadeuszem.

Jest to pierwsze dziecko Magdy Gessler, z małżeństwa z Volkhartem Mullerem. Dotąd wolał pozostawać w ukryciu i nie chciał być kojarzony przede wszystkim ze względu na słynną mamę a z powodu swoich własnych osiągnięć.

Kim jest Tadeusz Muller, syn Magdy Gessler?

Tadeusz Muller poszedł w ślady mamy i również zajmuje się kulinariami. Jest szefem "kuchni kreatywnej": tworzy menu do restauracji. Jest autorem wielu konceptów kulinarnych - m.in. Aioli czy ORZO. To on stworzył w Warszawie pierwszy tapas bar. Jak twierdzi Magda Gessler, jak czegoś nie wie, to dzwoni do Tadeusza. Restauratorka bardzo zachwala starszego syna i przyznaje, że jest świetnym kucharzem z rewelacyjnymi pomysłami. Do tego gotuje nowocześnie i lekko, co odpowiada dzisiejszym trendom.

Jak twierdzi Muller, nie chciał podpierać się pozycją i rozpoznawalnością mamy. Teraz jednak dojrzał do tego, by otwarcie przyznać, że przecież po prostu jest synem Magdy Gessler. Zdradza, że nie zamierza tego wykorzystywać, bo nie chce, by postrzegano go przez pryzmat znanej restauratorki.

- To jest duża praca, żebym najpierw był Tadeuszem Mullerem, a później żebym był synem - powiedział w "Dzień dobry TVN".

Ciekawe czy Tadeusz Muller dorówna popularnością Larze Gessler, która coraz częściej pojawia się w mediach razem ze swoją mamą. Oprócz tego, Gessler ma też syna - Mikołaja.

Przypomnijmy, że całkiem niedawno Magda Gessler w mocnych słowach odniosła się do nieprawdziwych informacji na temat jej programu, jakie pojawiają się w mediach. Napisała, że ma dość kłamstw o "Kuchennych rewolucjach". Nie podoba się jej szukanie sensacji w tym, co robi na planie, i sugerowanie, że "tłucze talerze" pod publiczkę.

- DOŚĆ budowania swojej popularności, klikalności na moim programie!!! Fakty są takie że kuchenne rewolucje to NAJLEPSZY PROGRAM TVN W TYM SEZONIE!!! - napisała.

Więcej na ten temat: Magda Gessler ma dość kłamstw na temat "Kuchennych rewolucji"

RadioZET.pl/SA