Zamknij

Magda Gessler w "Big Brotherze". Gwiazda "Kuchennych rewolucji" wejdzie do domu Wielkiego Brata

Judyta Wanicka
24.09.2019 14:48
Magda Gessler
fot. Jan Bielecki/EASTNEWS

Magda Gessler będzie pierwszy gościem drugiej edycji "Big Brothera". Szefowa "Kuchennych Rewolucji" wejdzie do domu Wielkiego Brata, by urządzić tam swoje "Kuchenne rewolucje". Już wiadomo, kiedy zostanie wyemitowany specjalny odcinek "Big Brothera" z Magdą Gessler w TVN7.

Magda Gessler pojawi się w "Big Brotherze". Słynna restauratorka i gwiazda "Kuchennych Rewolucji" wejdzie do domu Wielkiego Brata i przyjrzy się, jak gotują sobie uczestnicy. Jeszcze nie wiadomo, jaki plan wobec ekipy "Big Brothera" ma gwiazda TVN, ale można się spodziewać, że restauratorka chętnie przyjrzy się czystości panującej w kuchni. Być może nawet przetestuje umiejętności kulinarne domowników. Czy polecą talerze, a zawartość lodówki wyląduje na podłodze? O tym przekonamy się już za kilka dni, w specjalnym odcinku "Big Brothera".

Big Brother: Magda Gessler zrobi "Kuchenne rewolucje" w domu Wielkiego Brata

Produkcja reality show szykuje dla uczestników drugiej edycji "Big Brothera" prawdziwą niespodziankę. Pierwsza gwiazdą, która w tym sezonie zagości w programie, będzie Magda Gessler. Informację potwierdzono na oficjalnym profilu show. W poprzedniej edycji w domu wielkiego brata gościli m.in. Qczaj oraz Joanna Jędrzejczak.

Kolejna niespodzianka! W tym tygodniu w domu Wielkiego Brata pojawi się Magda Gessler. Bądźcie czujni! – czytamy.

Wizyta Magdy Gessler w "Big Brotherze" zostanie pokazana w specjalnym wydaniu programu "na żywo". Według nieoficjalnych informacji, Magda Gessler pojawi się w domu Wielkiego Brata w czwartek, 26 września, o godzinie 20.00, na antenie TVN7.

Mada Gessler w "Big Brotherze" ugotuje dla uczestników?

Pod zapowiedzią nowego gościa pojawiło się sporo komentarzy, w tym także gwiazd poprzedniej edycji. Chyba nikt się nie spodziewał, że w skromne progi domu Wielkiego Brata zawita sama Magda Gessler. Widzowie przeczuwają, że szefowa "Kuchennych rewolucji" wtargnie do kuchni jak huragan i zrobi tam prawdziwy przewrót. Prześwietlona może być nie tylko lodówka i produktów, z których gotują uczestnicy. Fani radzą uczestnikom porządnie wypucować aneks.

Oby mieli czysto w kuchni, bo im się oberwie, reszta to super sprawa, zapewne jedzonko będą mieli świetne, bo Pani Magda raczej z pustymi michami ich nie zostawi - zażartował Radek Palacz.

Niech spróbuje jedzenia Gosi samosi. Oj talerze będą latać - żartują fani.

Niewykluczone, że Magda Gessler nie będzie tak surowa jak dla właścicieli restauracji, w których przeprowadza swoje "Kuchenne rewolucje". Widzowie liczą, że restauratorka doradzi uczestnikom, jak gotować szybko, smacznie i tanio, a może nawet sama przyrządzi im coś pysznego.

Zagłosuj

Cenisz umiejętności kulinarne Magdy Gessler?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw