Zamknij

Magda Gessler przeszła świąteczną metamorfozę. Jej włosy mają inny kolor [FOTO]

Maciej Friedrich
23.12.2019 12:01
Magda Gessler przeszła świąteczną metamorfozę. Jej włosy mają inny kolor [FOTO]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Magda Gessler jest uwielbiana przez fanów między innymi za poczucie humoru i to, że lubi zaskakiwać. Nie inaczej jest tym razem, gwiazda "Kuchennych rewolucji" przygotowała świąteczną niespodziankę. W sieci opublikowała swoje zdjęcie w innym kolorze włosów.

Magda Gessler to nie tylko utalentowana restauratorka, ale też gwiazda, która wie, jak zrobić prawdziwe show. Jedna z największych telewizyjnych osobistości w Polsce zyskała ogromną popularność dzięki programowi "Kuchenne rewolucje". Jednak jej poczucie humoru i ekspresja urzekają także fanów, którzy śledzą jej aktywność w mediach społecznościowych. 

Gwiazda na Instagramie dzieli się nie tylko swoimi zdjęciami. Często publikuje fotografie i nagrania, na których możemy oglądać jej bliskich. Na początku grudnia pokazała między innymi tańczącą córkę, Larę Gessler. Teraz furorę robi zdjęcie samej Magdy, która na święta przygotowała dla internautów niespodziankę. 

Magda Gessler zmieniła kolor włosów? Świąteczna niespodzianka dla fanów 

W niedzielę 22 grudnia na profilu Magdy Gessler na Instagramie pojawiła się fotografia, która zaskoczyła wielu internautów. Restauratorka postanowiła przygotować prezent dla fanów.

Święta tuż, tuż, tuż, tuż (...) to mój prezent na Gwiazdkę, aby wam ułatwić życie i przygotowania przed Wigilią z całego serca - czytamy w poście. 

Na opublikowanym zdjęciu możemy podziwiać Gessler z fioletowymi włosami. Fanów blond loków uspokajamy, kolor został nałożony w komputerowej aplikacji. Wielbiciele Magdy nie kryli radości z zabawnego posta. 

O rety! Wspaniale Pani wygląda! No ale jak wiadomo ładnemu to we wszystkim ładnie! - napisał jeden z fanów.

A jak wam podoba się Magda w takiej odsłonie? Może powinna pomyśleć o przefarbowaniu włosów?

RadioZET.pl/MF