Zamknij

Magda Gessler wróciła na plan "Kuchennych rewolucji". Pokazała, jak chroni się przed zarażeniem

Patrycja Chudolińska
20.05.2020 13:08
Magda Gessler Kuchenne Rewolucje
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Magda Gessler po wielu tygodniach przerwy wróciła na plan "Kuchennych rewolucji". Gwiazda pokazała, jak produkcja dba o zasady bezpieczeństwa w czasie pandemii.

Magda Gessler powróciła na plan swojego programu "Kuchenne rewolucje". Restauratorka ruszyła w podróż po Polsce, aby pomóc lokalom w tarapatach. Widzowie nie mogą się doczekać nowych odcinków. Zdjęcia do programu TVN zostały przerwane na kilka tygodni ze względu na epidemię koronawirusa w Polsce. W ostatnich dniach rząd zniósł jednak kolejne restrykcje, co pozwoliło na ruszenie prac także na planach zdjęciowych.

Magda Gessler musi się jednak przyzwyczaić do nowych zasad bezpieczeństwa, które wprowadzono. Przed ruszeniem pierwszych zdjęć cała ekipa została przebadana, by mieć pewność, że nikt z obecnych nie jest chory na COVID-19. Dodatkowo realizatorzy i kamerzyści muszą nosić maseczki ochronne.

Zobacz także: Magda Gessler chce zwalczać wirusy cebulą? Gwiazda "Kuchennych rewolucji" skrytykowana

Kuchenne Rewolucje: Magda Gessler wróciła do ratowania restauracji

Magda Gessler pokazała, że na planie "Kuchennych rewolucji" musi nosić przyłbicę ochronną.

- Powrót Kuchennych Rewolucji... Pierwszy... W tych dziwnych czasach... Lekka odwilż... Restauracje zaczynają działać, przestrzegając żelaznej dyscypliny - napisała gwiazda TVN.

Zdjęcie spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród fanów. Obserwatorzy Gessler cieszą się, że restauratorka dba o swoje bezpieczeństwo.

- Pani Magdo, proszę również o sobie dbać!

- Ochrona musi być, cudna.

- Świat może się walić, ale "Kuchenne rewolucje" muszą być!

- Królowej we wszystkim ładnie - czytamy w komentarzach.

RadioZET.pl/PCh