Zamknij

Magda Gessler wyjedzie z Polski? Dostała propozycję z zagranicy

Redakcja
05.11.2018 11:22
Magda Gessler wyjedzie z Polski? Dostała propozycję z zagranicy
fot. INstagram:@magdagessler_official

Magda Gessler to postać, bez której widzowie nie wyobrażają sobie „Kuchennych rewolucji”. W prasie pojawiły się jednak doniesienia, że restauratora dostała propozycję pracy za granicą. Co miałaby tam robić?

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób związanych ze stacją TVN. Gwiazda „Kuchennych rewolucji” i „MasterChefa” została dyrektor programową nowego kanału Food Network, na którym prowadzi swój autorski program „Sexy kuchnia”. Fani nie wyobrażają sobie, by sympatyczna restauratorka mogła zniknąć z ekranów. Tymczasem sama Gessler coraz częściej mówi o kupnie domu poza granicami Polski.

ZOBACZ: Tyle Magda Gessler zarabia na swoich programach

Gessler
fot. Instagram:@magdagessler_official

Magda Gessler planuje wyjazd z Polski?

W wywiadzie dla „Faktu” Magda Gessler wyznała, że planuje zakup domu za granicą. Wie już nawet mniej więcej, gdzie chciałaby zamieszkać.

– Kiedyś miałam plany, żeby kupić sobie dom w Portugalii, bo kocham ten kraj. Teraz jednak mi się zmieniło i myślę o kupnie domu w Szwajcarii. Zakochałam się we włoskojęzycznym Lugano. Zaczynam chyba powoli chcieć w życiu czegoś innego.

– Ostatnio zakochałam się też w Cartagena de Indias w Kolumbii. Tam też bym bardzo chciała chwilę pomieszkać – zdradza restauratorka.

Jak widać, serce restauratorki jest rozdarte między kilkoma krajami.

Magda Gessler dostała propozycję z zagranicy?

Jednak kolorowa prasa donosi również o propozycji, jaką miała otrzymać Magda Gessler. Restauratorka miała otrzymać od prezydenta Fernanda Clavijo Batlle'a zaproszenie na Wyspy Kanaryjskie, by tam prowadzić program o lokalnej kuchni. Jak na razie Gessler nie skomentowała jednak tych doniesień.

Z pewnością wielu widzów byłoby zawiedzionych wyjazdem Gessler za granicę, ponieważ cieszy się ona w Polsce bardzo dużą popularnością i sympatią.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest syn Magdy Gessler, Tadeusz Muller?

RadioZET.pl/fakt24.pl/MF