Zamknij

Magda Gessler z prostymi włosami! Ta fryzura bardzo zmieniła jej wygląd

Redakcja
17.08.2018 05:49
Magda Gessler
fot. Instagram

Znakiem rozpoznawczym Magdy Gessler od lat jest burza blond loków. Specjalistka od kulinariów pokazała zdjęcie, które udowadnia, że też czasem lubi eksperymenty. Zaprezentowała, jak wygląda z prostymi włosami.

Tak niewiele, a taka różnica! Wystarczyło wyprostować włosy, by Magda Gessler, znana ze swojej burzy blond loków, stała się kimś zupełnie innym. Z pewnością wielu fanów „Kuchennych rewolucji” patrząc na zdjęcie, które restauratorka umieściła w social mediach, zastanawiałoby się, kim jest ta roześmiana pani.

Zdjęcie ma już kilka lat, a Magda Gessler chciała pokazać swoim widzom nie fryzurę, a... miłość. Na zdjęciu bowiem pojawia się razem z Waldemarem Kozerawskim.

Magda Gessler w prostych włosach

„#my waldemar magda #kiedys... Razem do #dziś” – takim komentarzem gwiazda opatrzyła zdjęcie na Facebooku. Dodała do tego jeszcze mnóstwo serduszek.

Fani nie mogą uwierzyć, że to zdjęcie sprzed 24 lat (o czym w komentarzu poinformowała Gessler) i piszą, że restauratorka ma świetne geny, bo nie zmieniła się od tamtej pory ani trochę. Niektórym trudno uwierzyć, że to faktycznie Magda Gessler. Proste włosy naprawdę zmieniły jej wygląd. Ktoś porównał gwiazdę nawet do piosenkarki Anastacii. Wiele osób przyznaje, że restauratorka wygląda pięknie, ale zdecydowanie bardziej pasują jej loki.

Zagłosuj

W której fryzurze Magda Gessler wygląda korzystniej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SA