Zamknij

Magda Gessler apeluje do Polaków. Wielkanoc powinna być skromna? "Ciesz się tym jednym jajkiem"

Maciej Friedrich
02.04.2020 11:55
Magda Gessler apeluje do Polaków. Wielkanoc powinna być skromna? "Ciesz się tym jednym jajkiem"
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Magda Gessler postanowiła zaapelować do Polaków w związku z nadchodzącą Wielkanocą. Restauratorka podkreśla, że w obecnej sytuacji powinniśmy postawić na skromność. Zdaniem gwiazdy "Kuchennych rewolucji" sytuacja jest wyjątkowa i każdy powinien to zrozumieć.

Magda Gessler to dla wielu osób prawdziwy kulinarny autorytet. Ceniona restauratorka podbiła serca fanów "Kuchennych rewolucji" i zyskała status celebrytki. Na ekranie możemy oglądać ją także w "MasterChefie" i "Sexy kuchni Magdy Gessler".

Gessler doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej pozycji i popularności, jaką cieszy się w mediach. Podobnie jak inne gwiazdy, Magda stara się podtrzymywać na duchu fanów w dobie walki z pandemią koronawirusa. Postanowiła także wykorzystać swoją pozycję, by zaapelować do rodaków o rozsądek w tej trudnej sytuacji.

 Koronawirus: Magda Gessler wściekła na Polaków. "Powtarzamy model włoski"

Magda Gessler apeluje do fanów o skromną Wielkanoc

Koronawirus to nie tylko ogromne zagrożenie dla zdrowia i życia, pandemia ma negatywny wpływ na gospodarkę. Magda Gessler w rozmowie z "Super Expressem" zaapelowała do Polaków. Restauratorka zdaje sobie sprawę, że zbliża się Wielkanoc, którą najczęściej obchodzimy z rodziną przy suto zastawionym stole. Gessler radzi jednak fanom, by w tym roku zrobić wyjątek i postawić na jak najskromniejsze święta.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

- Uważam, że te święta powinny być najskromniejsze na świecie. Jeśli masz ochotę na coś nadzwyczajnego, kup sobie jedną pyszną rzecz czy dwie. Ciesz się tym jednym jajkiem, np. faszerowanym po polsku, sałatką jarzynową. Ogranicz się do minimum. Ale żeby to było pyszne, skromne. Naprawdę zdyscyplinujmy się - napomina Magda.

Co więcej, gwiazda "Kuchennych rewolucji" sugeruje, by nie gotować codziennie i dbać o to, co jemy. W ten sposób nawet podczas kwarantanny jesteśmy w stanie utrzymać wagę.

- Trzeba mieć dietę, bardzo mądrze dobierać posiłki Da się nie przytyć teraz. Nie gotujcie codziennie! Ja jak ugotuję, to swoich dań nie lubię. Bardzo lubię gotować ze swoim synem, gotujemy sobie na Skype. Jeśli ktoś niezbyt potrafi, trzeba gotować bardzo szybko z niewielu składników - radzi restauratorka.

Zagłosuj

Zgadzasz się z Magdą Gessler?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF