Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Magda Gessler zachwala pierogi Andrzeja Gołoty. Bokser zmienił fach?

14.08.2018 12:58

Magda Gessler gościła niedawno na odbywającym się w USA polonijnym festiwalu Polonaise 2018. Miała tam okazję skosztować pierogów przygotowanych przez polskiego legendarnego boksera – Andrzeja Gołotę. Jego pierożki ją urzekły!

Magda Gessler fot. Instagram

Magda Gessler była jedną z gwiazd wydarzenia pod nazwą Festival Polonaise 2018, które odbywało się w Chicago w USA. Na festiwalu zjawiło się wiele znanych osób, przedstawicieli świata sztuki, mediów czy kulinariów. Na przybyłych czekały konkursy, zabawy i wiele ciekawych atrakcji. Jedną z nich był konkurs kulinarny, w którym udział wziął polski pięściarz Andrzej Gołota.

Magda Gessler zakochała się w pierogach Gołoty

Okazało się, że bokser ulepił najlepsze pierogi, które przypadły do gustu Magdzie Gessler. Restauratorka przyznała, że po prostu się zakochała.

– Zawsze wiedziałam, że silni mężczyźni są bardzo delikatni w uczuciach. I taki jest Gołota, cudowny! Mimo swej wielkiej siły zrobił najdelikatniejszy wianuszek dziewiczy z pierogów. Brawo! Patrzył na mnie tymi swoimi oczami, że robiło to wielkie wrażenie, a do tego te jego pierogi... Zakochałam się! – cytuje gwiazdę „Super Express”.

Ciekawe, jaki jest sekret pierożków Andrzeja Gołoty. Jak zdradziła Gessler, miały kształt serduszek.

Na festiwalu w Chicago gościli także, poza Magdą Gessler i Andrzejem Gołotą, Krzysztof Ibisz, grupa Bajm z Beatą Kozidrak i wiele innych gwiazd.

RadioZET.pl/SA

Oceń