Zamknij

Magda Gessler zachwycona ciążą Lary: "W dzisiejszym chaosie powstało życie"

Sylwia Wamej
30.04.2020 15:24
Magda Gessler
fot. Instagram.com/ Magda Gessler

Magda Gessler bardzo cieszy się na myśl, że niedługo zostanie babcią. Gwiazda TVN jest zachwycona ciążą córki - Lary. Z tej okazji opublikowała emocjonalny wpis w mediach społecznościowych. "Tak na to czekałam" - pisze.

Magda Gessler zachwycona ciążą Lary Gessler

Magda Gessler bardzo ucieszyła się z radosnej nowiny, którą zaserwowała jej córka Lara Gessler. 31-latka ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się dziecka razem ze swoim partnerem - Piotrem Szelągiem. Na reakcję sławnej mamy nie trzeba było długo czekać. Zarówno na Instagramie, jak i na Facebooku pojawiły się radosne posty napisane kwiecistym językiem przez prowadzącą "Kuchennych rewolucji".

"Upływające lata, pory roku, tygodnie, dni godziny… Patrzę na Ciebie… Laro.. od pierwszych sekund.. Kiedy się urodziłaś, obudziłaś we mnie Magdę, jakiej wcześniej nie znałam.. Dałaś mi spokój i ukojenie…Miłość, przyjaźń i najgłębszą relację o jakiej może zamarzyć matka…
Dziś patrzę na mój ogród.. pełen przyrody, która budzi się do życia! Tak jak Ty!! Jesteś pełna miłości, która jest najcenniejszym darem życia! Moje serce… serce matki.. jest przepełnione dumą i wzruszeniem.. Przed Tobą najpiękniejsza podróż …a ja jestem obok.

W dzisiejszym chaosie… powstało życie! Obudziło się z miłości!! Wszystko kwitnie…Niemal wybucha milionem kolorów i zapachów!!! Życie ponad wszystkim! 

"Kocham Cię Lara, moja mała, dorosła córeczko. Mama…...wręczcie Babcia ...Tak na to czekałam…" - napisała Magda Gessler.

Lara Gessler jest w ciąży

Lara Gessler radosną nowiną o ciąży podzieliła się z fanami na Instagramie, publikując wiosenne zdjęcie, na którym podkreśliła ciążowe kształty. Ojcem dziecka jest jej partner - Piotr Szeląg. Dla fanów ciąża Lary była sporym zaskoczeniem, ale bardzo pozytywnie przyjęli tę wiadomość.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW