Zamknij

Magda Gessler zachwycona ciążowym brzuszkiem Lary Gessler: "Nosi w nim córunię"

23.07.2020 12:10
Magda Gessler
fot. Piotr Molecki/ East News

Magda Gessler nie ukrywa dumy i radości, że już niebawem zostanie babcią. Ostatnio gwiazda "Kuchennych rewolucji" rozpływała się nad ciążowym brzuszkiem Lary Gessler. Przy okazji potwierdziła też płeć dziecka.

Magda Gessler zachwycona ciążowym brzuszkiem Lary Gessler

Magda Gessler niebawem zostanie babcią. Córka restauratorki spodziewa się pierwszego dziecka, które już niebawem przywita na świecie, razem ze swoim partnerem Piotrem Szelągiem. Przyszłą babcia - Magda Gessler już nie może doczekać się rozwiązania. Ostatnio na profilu restauratorki pojawiło się wspólne zdjęcie Lary Gessler i dziennikarza Jankesa, na którym z przymrużeniem oka porównują swoje brzuchy. Magda Gessler nie omieszkała rozpłynąć się nad ciążowym brzuszkiem jej córki. Przy okazji potwierdziła też płeć dziecka Lary.

"Brzuszek i brzuszek ... ale tylko #laragessler ... nosi w nim córunię .,wzruszona jeszcze mama #mg" - napisała w swoim stylu Magda Gessler. Fani w komentarzach jednogłośnie przyznali, że Magda Gessler będzie wspaniałą babcią. "Będzie pani cudowną babcią", "gratuluję wnusi, jest szczęściarą, że będzie mieć taką babcię. Malutka odziedziczy po pani bujne loki" - piszą zachwyceni fani.

Lara Gessler w ciąży. Gwiazda i jej partner, Piotr Szeląg po raz pierwszy zostaną rodzicami

Lara Gessler o tym, że po raz pierwszy zostanie mamą, poinformowała pod koniec kwietnia. Od tamtego czasu córka Magdy Gessler chętnie publikuje fotografie, na których eksponuje ciążowe kształty. Ostatnio 31-letnia Lara wywołała sporo kontrowersji, publikując w sieci nagie zdjęcie w ciąży, które wykonane zostało na ulicy Mokotowskiej.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl