Zamknij

Wpadka Magdy Gessler w "Kuchennych rewolucjach". Tego w programie nie zobaczymy

01.04.2021 16:00
Magda Gessler
fot. Jakub Kaminski/East News

Magda Gessler to znana restauratorka i gwiazda telewizyjnych programów kulinarnych, z których to flagowe "Kuchenne rewolucje" przyniosły jej największą rozpoznawalność.

Magda Gessler cieszy się olbrzymią sympatią widzów programów, w których występuje. Jej "Kuchenne rewolucje" wzbudzają niesłabnące zainteresowanie od wielu sezonów. Nic dziwnego, że nie zanosi się na zakończenie produkcji. Gessler uratowała od plajty wiele podupadających restauracji, a nawet związków i relacji biznesowych.

Zobacz także: Magda Gessler zakłada zupełnie nowy biznes. Porzuci gastronomię dla innego zajęcia?

Magda Gessler: wpadka w "Kuchennych rewolucjach"

Zawsze szczera restauratorka, nieszczędząca pochwał, ale i krytyki, kiedy to potrzebne, jest uosobieniem pomysłowości i dbałości o każdy szczegół. Jednak i jej zdarzają się wpadki. Właśnie do sieci trafił materiał, którego na pewno nie zobaczymy w telewizji. Co ciekawe, opublikowała go sama Gessler, udowadniając, że ma do siebie duży dystans.

W materiale widzimy, jak powstaje jedno z ujęć nowego odcinka "Kuchennych rewolucji". Gessler próbuje powiedzieć kilka słów, kiedy nagle brakuje jej języka w gębie. Kwituje do niecenzuralnym wyrazem.

Restauratorka skomentowała to ujęcie w kilku słowach (pisownia oryginalna): "Każdemu zdarza się pomyslić".

RadopZET.pl/AS