Zamknij

Magda Gessler zakłada zupełnie nowy biznes. Porzuci gastronomię dla innego zajęcia?

30.03.2021 10:12
Magda Gessler
fot. DZIENNIK LODZKI/Polska Press/East News

Magda Gessler to bez wątpienia kobieta wielu talentów, jednak zawodowo do tej pory kojarzona była niemal wyłącznie z gastronomią. Tymczasem gwiazda "Kuchennych rewolucji" zapowiedziała, że zajmie się kolejnym, zupełnie innym biznesem.

Magda Gessler to z całą pewnością postać nietuzinkowa. Najbardziej medialna restauratorka w Polsce ogromną popularność zyskała za sprawą " Kuchennych rewolucji", gdzie stara się pomóc upadającym restauratorom, często nie szczędząc agresywnej wręcz krytyki. Jednak poczucie humoru i ogromna wiedza sprawiły, że widzowie pokochali barwną gwiazdę. Obecnie możemy oglądać ją także jako jurorkę w programie "MasterCef", na swoim koncie ma także autorski program "Sexy kuchnia Magdy Gessler". Od lat uznawana jest za jedną z czołowych gwiazd stacji TVN.

Gessler znana jest nie tylko jako doskonała restauratorka. To kobieta wielu talentów, pisała książki kucharskie, jest malarką, pisarką i felietonistką. Artystyczną duszę umie w doskonały sposób połączyć ze smykałką do biznesu. Świadczą o tym takie projekty jak zaprojektowanie gry planszowej "Kuchenny poker" czy nawet kolekcji obrusów i serwet. Jednak do tej pory zdecydowana większość projektów Magdy obracała się wokół szeroko pojętej gastronomii. Tymczasem, jak poinformował "Super Express" restauratorka postanowiła wpłynąć na zupełnie nowe biznesowe wody.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Magda Gessler zakłada nowy biznes. Nie będzie związany z gastronomią

Magda Gessler była jednym z gości wirtualnych targów pracy, podczas których opowiedziała o nowym projekcie, jaki planuje. Gwiazda TVN znana jest z barwnych, często ekstrawaganckich strojów. Najwyraźniej postanowiła podzielić się swoją modową wizją z wielbicielami. Na rynku mają pojawić się ubrania sygnowane nazwiskiem restauratorki.

- Wciąż skupiam się na działalności swoich flagowych lokali, restauracji i cukierni. Zaczęłam się też zajmować stylizacją, modą i całym w ogóle programem robienia rzeczy - ubrań, które będą firmowane przeze mnie i które będą stylizowane przeze mnie. Cały czas pracuję nad tym pomysłem i kiedy uznam, że wszystko podoba się mnie, wtedy przedstawię go również państwu - zdradziła.

Projektant Daniel Jacob Dali nie krył radości z powodu decyzji Magdy.

- Pewnie, że tak! Magda jest dla mnie ikoną stylu. Gościłem ją kiedyś na moim pokazie i to był dla mnie zaszczyt - skomentował jej plany.

Chcielibyście nosić ubrania zaprojektowane przez Gessler?