Zamknij

Magda Gessler zaprojektowała bluzy "Besos". Fani: "CACUSZKO!". Zrobi na nich biznes?

Judyta Wanicka
11.09.2019 17:02
Magda Gessler
fot. TRICOLORS/EASTNEWS

Magda Gessler zaprojektowała bluzy z napisem "Besos". Swoim dziełem pochwaliła się na Instagramie. Ubrania jeszcze nie weszły do sprzedaży, ale fani już piszą, że chcą je mieć w swojej szafie. Jak wam się podobają bluzy Magdy Gessler? Restauratorka powinna zająć się projektowaniem ubrań?

Magda Gessler zaprojektowała bluzy "Besos"

Magda Gessler okazuje się być osobą wielu talentów. Szefowa "Kuchennych rewolucji" nie tylko odnosi sukcesy jako właścicielka restauracji, ale z sukcesem realizuje poboczne biznesy, które przynoszą jej spore zyski. Niedawno Magda Gessler promowała własną markę lodów zrobionych wedle unikalnej receptury. Teraz postanowiła spróbować swoich sił w branży odzieżowej. Restauratorka zaprojektowała bluzy, na których znalazło się jej kultowe pozdrowienie "Besos".

Bluzy Magdy Gessler można już obejrzeć na Instagramie. Na profilu restauratorki pojawiło się zdjęcie, na którym producenci "Sexy kuchni" prezentują na sobie jej dzieła. Bluza dostępna jest w dwóch kolorach: czarnym i szarym. Oprócz napisu "Besos" znalazł się na niej nadruk w kształcie ust. Fani Magdy Gessler są zachwyceni. 

Wymarzona!

Bluza na jesień niczym codzienny uścisk Pani Madzi w te ponure i deszczowe dni! Biorę!

Musimy je mieć! - piszą internauci. 

W komentarzach natychmiast pojawiły się pytania, gdzie kupić bluzy Magdy Gessler i jaka jest ich cena. Restauratorka na razie nie zdradza szczegółów. Ale zainteresowanie ubraniami jest tak duże, że bluzy zapewne wkrótce trafią do sprzedaży.

Zagłosuj

Podobają ci się bluzy Magdy Gessler?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw