Zamknij

Magda Gessler o izolacji z powodu koronawirusa. "Jeśli zaczniemy źle myśleć, to zginiemy sami"

Maciej Friedrich
17.03.2020 17:44
Magda Gessler o izolacji z powodu koronawirusa. "Jeśli zaczniemy źle myśleć, to zginiemy sami"
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Magda Gessler, podobnie jak wiele innych polskich gwiazd, dobrowolnie poddała się społecznej kwarantannie i stara się nie opuszczać domu. W wywiadzie opowiedziała, jak gospodaruje czasem. Zaapelowała także do fanów po pogodę ducha.

Koronawirus jest ogromnym zagrożeniem, a jednym ze środków bezpieczeństwa jest świadomość społeczna i wyobraźnia. Doskonale widać to na przykładzie stacji telewizyjnych oraz krajowych celebrytów. Polskie gwiazdy starają się dawać dobry przykład, poddając się tak zwanej społecznej kwarantannie. Starają się spędzać czas w domu i opuszczać je jak najrzadziej.

Rodzinne zdjęcie opublikował między innymi Antoni Królikowski, swoje wrażenia opisywała Małgorzata Rozenek-Majdan. Również Magda Gessler zdecydowała się na poddanie zaleceniom służb medycznych.

Magda Gessler o domowej kwarantannie. Radzi, jak sobie radzić

Magda Gessler była gościem TVN24. Podczas internetowego wywiadu zdradziła, jak radzi sobie z pobytem w domu.

- Zaczynam chodzić po domu i oglądać go po miesiącu pracy na zewnątrz. Jest dużo roboty, nie narzekam na nudę. Zaczęłam z powrotem malować. Doglądam ogrodu i się dziwię, że coś już urosło, bo 180 dni w roku jestem na Kuchennych rewolucjach, 60 na "Masterchefie". Będę się starała upłynnić garderobę, bo jest jej stanowczo za dużo (...) Wymyślam menu na takie produkty, które będzie można kupować przez okienko. Na menu dla tych, którzy potrzebują jedzenia przez wysyłkę. Będzie można się zaopatrzyć z moich rąk - opowiada Gessler.

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" zaapelowała także do Polaków o pozytywne podejście i zachowanie pogody ducha.

- Radzę wszystkim Państwu, żeby rano wstawać i o siebie zadbać. Trochę ruchu, żeby nie popaść w depresję, zadbać o swoje hobby, myśleć pozytywnie i wesoło. Jeśli zaczniemy źle myśleć, to zginiemy sami - jak nie od wirusa, to od depresji. To jest bardzo ważne, żeby zadbać o siebie i wzajemnie się wspierać i być w kontakcie z najbliższymi, ale niekoniecznie w jednym pomieszczeniu - podsumowała.

Zagłosuj

Oglądasz "Kuchenne rewolucje"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF