Zamknij

Magda Gessler zdradziła, co sądzi o nagiej ciążowej sesji Lary. "Była odważna"

16.07.2020 15:24
Magda Gessler
fot. Damian Klamka/East News

Magda Gessler skomentowała ostatnią sesję zdjęciową swojej ciężarnej córki. Lara Gessler zapozowała nago na jednej z warszawskich ulic. Kontrowersyjna fotografia wywołała oburzenie wielu osób.

Magda Gessler to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich restauratorek i niekwestionowany autorytet w dziedzinie gastronomii. Jej profesjonalna wiedza pomogła wyjść z kryzysu wielu lokalom. Dodatkowo w programie "MasterChef" gwiazda pokierowała na dobrą drogę kilku utalentowanych kucharzy. Choć Gessler ciągle rozwija się zawodowo, ostatnio głośno jest przede wszystkim o jej życiu prywatnym. Restauratorka wkrótce po raz pierwszy zostanie babcią.

31-letnia córka Magdy Gessler, Lara, jest w ciąży. Ojcem dziecka jest jej nowy partner - prawnik Piotr Szeląg. Przyszła mama regularnie publikuje w swoich mediach społecznościowych zdjęcia ciążowych krągłości. Ostatnia fotografia wzbudziła jednak spore kontrowersje. Córka gwiazdy "Kuchennych rewolucji" zapozowała nago na jednej z warszawskich ulic. Jak na odważne zdjęcie zareagowała jej mama?

Zobacz także: Lara Gessler nago w ciąży. Sesja zdjęciowa oburzyła wiele osób [FOTO]

Lara Gessler pozowała nago w ciąży. Magda Gessler zdradziła, co myśli o sesji córki

Magda Gessler w rozmowie z "Faktem" opowiedziała o ostatnich wydarzeniach w jej życiu. Restauratorka 10 lipca świętowała swoje 67. urodziny.

- Jedne z lepszych urodzin. Bardzo brakowało mi mojego męża, który niestety nie może wylecieć a Kanady, a ja nie mogę do niego dolecieć. To było bardzo smutne, ale dzieci zgotowały mi ogromną niespodziankę, Lara i Tadeusz. Przy orkiestrze kubańskiej zakręciłam nóżką i były to niesamowite, piękne urodziny wśród najbliższych przyjaciół - przyznała.

Reporter "Faktu" zwrócił uwagę na to, że niedawno w sieci pojawiło się kontrowersyjne zdjęcie jej ciężarnej córki. Wprost zapytał, czy podobała jej się sesja Lary.

- Mnie się podobała. Była odważna, ale ja uważam, że sztuka zawsze się broni, a te zdjęcia były dla mnie sztuką - przyznała Magda Gessler.

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" nie pierwszy raz pokazuje, że jest bardzo otwarta i nie przeszkadzają jej nagie sesje zdjęciowe Lary. Co więcej, sama opublikowała rzeczoną fotografię na swoim profilu na Instagramie oraz Facebooku. Choć części internautów nie podobają się tego typu zdjęcia, Magda zdecydowanie broni swojej córki. Co myślicie?