Zamknij

Magda Gessler zmartwiła fanów nowym zdjęciem. "Jestem wściekła"

30.06.2020 22:00
Magda Gessler
fot. Instagram/@magdagessler_official

Magda Gessler zaniepokoiła fanów ostatnio opublikowanym zdjęciem. Gwiazda, zazwyczaj radosna i pełna energii, pokazała selfie ze smutną miną. Co się stało?

Magda Gessler jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Profil instagramowy znanej restauratorki obserwuje blisko 1 mln osób. Gwiazda dzieli się ze swoimi fanami zarówno zdjęciami zza kulis pracy, jak i bardziej prywatnymi fotkami z rodziną. Znawczyni polskiej kuchni często dzieli się również trafnymi przemyśleniami na tematy bieżące.

Choć zazwyczaj zdjęcia Magdy Gessler cieszą się pozytywnym odbiorem, ostatnia fotka zmartwiła internautów. Restauratorka pokazała się z roztrzepaną fryzurą i smutnym wyrazem twarzy. Niektórzy zaczęli sugerować, że gwiazda wypiła coś mocniejszego i wstawiła zdjęcie bez przemyślenia. Magda Gessler szybko zareagowała na te komentarze, twierdząc, że są one "bardzo nie na miejscu". Zdradziła również, dlaczego pokazuje się w takim wydaniu.

Zobacz także: Magda Gessler sporo schudła. Pochwaliła się zdumiewająco szczupłą figurą [FOTO]

Magda Gessler zmartwiła fanów smutnym zdjęciem

- Komentarze są bardzo nie na miejscu... ja jestem wściekła... jest jeszcze taki wyraz twarzy, bez grama niczego... odrobina wyobraźni, pozytywnego myślenia - napisała Magda Gessler w opisie pod zdjęciem.

Fotografię postanowił skomentować Dawid Woliński. Okazuje się, że znany polski projektant doskonale wie, co wkurzyło restauratorkę. Chodzi o wynik pierwszej tury wyborów prezydenckich.

- Po wyborach - zgadnął w komentarzu.

- Dawid, brawo - potwierdziła przypuszczenia stylisty Magda Gessler.

Część fanów podziela niezadowolenie Magdy Gessler. Proszą jednak, by gwiazda nie martwiła się zbytnio.

- Też miałam taką minę wczoraj o 21.00.

- Pani Magdo, cóż to za zmarnowana buźka. Proszę się nie martwić, jeszcze będzie wszystko dobrze!

Co myślicie?