Zamknij

Magda Gessler znowu w sądzie. Rusza kolejny proces

Redakcja
27.06.2018 09:40
Magda Gessler
fot. Instagram

Magda Gessler rozpoczyna kolejny proces sądowy. Tym razem domaga się 100 tysięcy złotych za wykorzystanie jej nazwiska w reklamach jednej z restauracji, które brały udział w „Kuchennych rewolucjach”.

W kolejnym procesie sądowym Magda Gessler spotka się z właścicielem restauracji Łebska Chata w Łebie. Kilka lat temu lokal ten gościł w programie Gessler i wykorzystał jej pochwałę w reklamach – informują Wirtualne Media. Właściciel restauracji na ulotkach i banerze informował, że jego restauracja jest polecana przez prowadzącą „Kuchenne rewolucje”. Restauratorka będzie walczyć o 100 tys. zł zadośćuczynienia za wykorzystanie w materiałach reklamowych jej nazwiska bez przedstawiającego ją zdjęcia. Właściciel lokalu tłumaczy, że restauratorka wyraziła ustną zgodę na tego typu promocję Łebskiej Chaty.

Odcinek „Kuchennych rewolucji” w Łebskiej Chacie nagrany został już pięć lat temu, a emitowany był w TV wiosną 2014 roku. Magda Gessler pochwaliła zmiany wprowadzone w lokalu. Właściciel Łebskiej Chaty przygotował baner i ulotki, w których stwierdzono, że lokal jest polecany przez Magdę Gessler. W reklamach wykorzystano jej nazwisko, a nie zamieszczono jej zdjęcia.

Przypomnijmy, że niedawno Magda Gessler wygrała inny proces, który od pięciu lat toczyła z kompleksem hotelowym Dolina Charlotty. Hotel zarzucił restauratorce, że nie zapłaciła za pobyt, który tam odbyła podczas kręcenia jednego z odcinków „Kuchennych rewolucji”. Z kolei ona twierdziła, że wynajęty przez nią apartament był już zarezerwowany dla innej rodziny, a przeniesienie do innego pokoju spowodowało pogorszenie standardu.

RadioZET.pl/SA