Zamknij

Magda Mołek jest w ciąży? Widzowie „Top Model” dopatrzyli się brzuszka [FOTO]

Maciej Friedrich
26.11.2019 10:32
Magda Mołek jest w ciąży? Widzowie „Top Model” dopatrzyli się brzuszka [FOTO]
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS

Magda Mołek poprowadziła finał 8. edycji „Top Model”, zastępując Joannę Krupę. Uważni widzowie zwrócili uwagę na jej, ich zdaniem, ciążowy brzuszek. W sieci pojawiły się liczne spekulacje. Czy prezenterka rzeczywiście jest w ciąży?

Finał 8. edycji „Top Model” za nami. Tym razem bezkonkurencyjny okazał się Dawid Woskanian i to on otrzymał 100 tysięcy złotych i profesjonalny kontrakt z agencją modelingową. W ostatnim odcinku serii nie pojawiła się Joanna Krupa, która niedawno urodziła i została z córeczką w Los Angeles. W finale zobaczyliśmy ją jedynie na ekranie, gdy z pociechą pozdrowiła widzów i uczestników

Rolę prowadzącej finał „Top Model 8” przejęła Magda Mołek, doświadczona i lubiana dziennikarka i prezenterka. I choć poradziła sobie świetnie, największą uwagę przykuła jej kreacja, a w zasadzie okolice brzucha. 

Magda Mołek jest w ciąży? Internauci komentują wygląd gwiazdy

Po finałowym odcinku „Top Model 8” część widzów zdaje się nie mieć wątpliwości co do tego, że Magda Mołek pod błękitną kreacją ukrywała ciążowy brzuszek. Świadczą o tym liczne komentarze, jakie pojawiły się w mediach społecznościowych. 

Jakiś zaokrąglony brzuszek u pani Magdy.

W ciąży jest.

Fatalna sukienka i podkreśla brzuszek. Czyżby ciąża? – czytamy. 

Co prawda plotki o ciąży gwiazd pojawiają się bardzo często, ale być może tym razem widzowie się nie pomylili? Przypomnijmy, że Magda Mołek wychowuje już dwóch synów. 

Magda Mołek jest w ciąży?
fot. TRICOLORS/East News
Magda Mołek jest w ciąży?
fot. TRICOLORS/East News
Zagłosuj

Uważasz, że internauci mają rację i Maga Mołek jest w ciąży?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/wp.pl/MF