Zamknij

Magda Mołek o ciemnej stronie macierzyństwa: „daje w kość”

Redakcja
26.10.2018 13:38
Magda Mołek
fot. Instagram

W czerwcu 2018 roku na świat przyszło drugie dziecko Magdy Mołek. Prezenterka dość szybko wróciła do swoich zawodowych obowiązków. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że macierzyństwo daje w kość.

Na początku roku Magda Mołek poinformowała, że jest w ciąży. Drugie dziecko prezenterki przyszło na świat w czerwcu, a ona sama z oczywistych względów wycofała się z życia zawodowego. Nie było jej zaledwie kilka miesięcy i od października znów wróciła do telewizji, co z radością przyjęli jej fani.

Magda Mołek: macierzyństwo daje w kość

W rozmowie z „Super Expressem” została zapytana zarówno o sprawy zawodowe, jak i o bycie matką małego człowieka. Prezenterka szczerze wyznała już w pierwszych słowach, że macierzyństwo nie jest usłane różami. Dodała jednak, że niesie ono ze sobą tyle pozytywnych emocji, że te złe nie mają znaczenia.

„Każda mama to potwierdzi: macierzyństwo daje w kość, ale dostarcza tylu wzruszeń, czystej radości i szczęścia, że szybko zapominasz o tym, że np. od miesięcy nie przespałaś ani jednej nocy” – mówi Mołek.

Nie zabrakło też pytania o świetną formę prezenterki, która szybko wróciła do pracy po porodzie. Przyznała, że wiele zawdzięcza genom, ale i zdrowemu stylowi życia. Zdradziła też, co jest jej receptą na samopoczucie.

„Od wielu lat dbam o to, co jem i już nie jest to okupione wyrzeczeniami czy wielkim wysiłkiem. Poza tym to, co się ostatnio dzieje w moim życiu, daje mi tyle czystej radości, miłości, spełnienia – to recepta na dobre samopoczucie. Od ponad 10 lat prowadzę program »W roli głównej« i z większości moich rozmów wynika jedno – najczęściej najbardziej tęsknimy właśnie za tym. W opowieściach o życiu moich gości nieraz okazywało się, że wiele spraw w życiu zależy właśnie od miłości” – podsumowała.

Trudno się z tym nie zgodzić.

RadioZET.pl/SE.SA