Zamknij

Magda Mołek o zakończeniu programu dowiedziała się z mediów. Wydała oświadczenie

04.08.2020 10:11
Magda Mołek
fot. RAFAL OLEKSIEWICZ/REPORTER/EAST NEWS

Magda Mołek o zakończeniu programu dowiedziała się z mediów. Jej "W roli głównej" znika z anteny. Teraz prezenterka wydała mocne oświadczenie. "Byłam na to gotowa".

Magda Mołek jest związana z telewizją TVN od wielu już lat. Przez 14 lat prowadziła "Dzień Dobry TVN", a od 2009 roku była gospodynią swojego formatu "W roli głównej", gdzie przeprowadzała ciekawe rozmowy na tematy społeczne, polityczne czy kulturalne. Gościła u siebie wiele gwiazd. 3.08. media poinformowały o tym, że program Mołek nie pojawi się w jesiennej ramówce TVN Style. Okazuje się, że sama prezenterka o tym fakcie dowiedziała się z mediów. Teraz wydałla w tej sprawie mocne oświadczenie, przy okazji łącząc je z popularnym od kilkunastu dni ruchem #womensupportingwomen.

Magda Mołek gorzko o zakończeniu programu

Na Instagramie Mołek zamieściła wpis, w którym namawia kobiety do tego, by umiały stawiać granice. Najpierw wspomina idęę poublikowania czarno-białych zdjęć.

"KOCHANE DZIEWCZYNY! Piszę tego posta w ważnym dla mnie zawodowo momencie i z przesłaniem/prośbą byście miały odwagę stawiać granice. Ruch #womensupportingwomen ma miliony zwolenniczek na świecie, każda z nas wstawiając swoje czarno-białe zdjęcie, może w ten sposób wyrazić swoją niezgodę na sposób, w jaki jesteśmy traktowane i okazać solidarność z innymi kobietami, które są krzywdzone, wykorzystywane, oszukiwane. To jest mój gest solidarności z tymi z Was, które doświadczacie przemocy. Jakiejkolwiek. I z tymi, które szukacie inspiracji i wsparcia w decyzjach" - pisze. I następnie dodaje, jak zamierza działać teraz, w nowych realiach, jakie zastała.

Magda Mołlek w trudnej sytuacji. Jej program po 11 latach znika z anteny

"Jako dziennikarka będę nadal starać się zadawać pytania o nas, nasze potrzeby, zabierać głos w ważnych dla nas sprawach i namawiać Was, byście dbały o siebie. Dlatego powstał mój kanał na YouTubie #WMOIMSTYLU i dlatego robię z Joanną Keszką podcasty o kobiecej seksualności. I choć sama dowiedziałam się z mediów (!), że nie będzie już mojego programu „W roli głównej”, byłam na to przygotowana. Dlaczego? Bo zadbałam wreszcie najpierw o siebie. I tego Wam życzę: odwagi w decydowaniu o sobie, podejmowaniu trudnych, ale zgodnych z intuicją decyzji i wiary w to, że Wam to wyjdzie. Bo wyjdzie! ❤️ Dziękuję Wszystkim Wspaniałym Duszom, które spotykam na swojej drodze" - podsumowuje.

RadioZET.pl/AS