Zamknij

Magda Mołek odchodzi z TVN. Prezenterka oficjalnie żegna się ze stacją

07.09.2020 14:19
Magda Mołek
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Magda Mołek żegna się z TVN. To już oficjalne informacje, które gwiazda potwierdziła w sieci. W social mediach prezenterka zamieściła krótkie pożegnanie, w którym dziękuje za spędzone wspólnie lata. "Dziennikarką będę zawsze".

Magda Mołek odchodzi z TVN - to już oficjalnie potwierdzone informacje. Spekulacje o tym, że prezenterka rozstaje się ze stacją, pojawiły się już w połowie lipca. Jej format "W roli głównej" miał po 11 latach zniknąć z anteny TVN Style. Tym samym, po rozstaniu z "Dzień Dobry TVN" dziennikarka na dobre rozstałaby się z programem.

Kiedy pojawiły się informacje na temat nowej ramówki, komunikat przedstawicieli TVN mówił wyraźnie, że "W roli głównej" znika z anteny, ale powrót jest niewykluczony. Mołek nie komentowała tego, a potem okazało się, że o zdjęciu swojego programu sama dowiedziała się z mediów. Wydała wtedy mocne oświadczenie, w którym namawiała kobiety do stawiania granic. Podkreśliła też, że wreszcie zadbała o siebie i nareszcie robi to, co chce,realizując swoje aspiracje. "Jako dziennikarka będę nadal starać się zadawać pytania o nas, nasze potrzeby, zabierać głos w ważnych dla nas sprawach i namawiać Was, byście dbały o siebie. Dlatego powstał mój kanał na YouTubie #WMOIMSTYLU" - napisała wtedy.

Mada Mołek o odejściu z TVN: Byłam na to gotowa

Mada Mołek oficjalnie żegna się z TVN

Teraz dziennikarka wreszcie oficjalnie dziękuje stacji za wspólne lata.

"We wrześniu 2004 roku zaczęłam pracować w TVN. Minęło 16 lat i właśnie nasze drogi się rozeszły. Dziękuję Wszystkim, których tam spotkałam i od których mogłam się uczyć. Dziękuję Widzom za życzliwość i wspólne radości" - napisała. Dalej zaznacza, że dziennikarką będzie zawsze, ale wreszcie czuje, że jest na swoim miejscu.

"Dziennikarką będę zawsze, bo to bardziej charakter niż zawód i teraz czuję, że idę swoją drogą. Was nieustająco zapraszam na mój kanał na YouTubie #WMOIMSTYLU a w aplikacji @empikgo możecie słuchać podcastów Rozważna i Erotyczna. Do zobaczenia i usłyszenia" - zdradziła.

RadioZET.pl/AS