Zamknij

Magda Mołek urodziła. Dziennikarka zamieściła urocze zdjęcie [FOTO]

Redakcja
16.06.2018 15:18
Magda Mołek dziecko
fot. Adam Jankowski/REPORTER

Magda Mołek urodziła dziecko. Dziennikarka i prowadząca ''Dzień dobry TVN'' po raz drugi została mamą! Radosną nowiną podzieliła się w mediach społecznościowych. 

Magda Mołek w styczniu pochwaliła się szczęśliwą nowiną na Instagramie. Prowadząca ''Dzień Dobry TVN'' ogłosiła, że spodziewa się narodzin swojego drugiego dziecka. 

''Nie zamierzam ukrywać się przed Wami ze swoim szczęściem, nawet gdybym chciała, byłoby to już niemożliwe” — pisała dziennikarka przy zdjęciu, na którym było widać jej zaokrąglony brzuszek.

Magda Mołek urodziła 

W piątek Magda Mołek poinformowała na Instagramie, że jakiś czas temu powitała na świecie drugą pociechę. Znana i lubiana dziennikarka zdradziła też płeć i imię dziecka. 

Zobacz także

"Już jakiś czas temu powitaliśmy na świecie nasz drugi Cud, synka Stefana. Dziś przekazuję Wam tę wspaniałą wiadomość, dziękując jednocześnie za wszystkie Wasze dotychczasowe komentarze, pełne dobroci i sympatii" - napisała na Instagramie Magda Mołek.

To drugie dziecko Magdy Mołek. W 2011 roku dziennikarka i jej mąż, prawnik Maciej Taborowski, powitali na świecie synka, który otrzymał imię Henryk, oznaczające m.in. „potężny” lub „bogaty”.

RadioZET.pl/DG