Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Magda Mołek urodziła. Dziennikarka zamieściła urocze zdjęcie [FOTO]

16.06.2018 15:18

Magda Mołek urodziła dziecko. Dziennikarka i prowadząca ''Dzień dobry TVN'' po raz drugi została mamą! Radosną nowiną podzieliła się w mediach społecznościowych. 

Magda Mołek dziecko fot. Adam Jankowski/REPORTER

Magda Mołek w styczniu pochwaliła się szczęśliwą nowiną na Instagramie. Prowadząca ''Dzień Dobry TVN'' ogłosiła, że spodziewa się narodzin swojego drugiego dziecka. 

''Nie zamierzam ukrywać się przed Wami ze swoim szczęściem, nawet gdybym chciała, byłoby to już niemożliwe” — pisała dziennikarka przy zdjęciu, na którym było widać jej zaokrąglony brzuszek.

Magda Mołek urodziła 

W piątek Magda Mołek poinformowała na Instagramie, że jakiś czas temu powitała na świecie drugą pociechę. Znana i lubiana dziennikarka zdradziła też płeć i imię dziecka. 

"Już jakiś czas temu powitaliśmy na świecie nasz drugi Cud, synka Stefana. Dziś przekazuję Wam tę wspaniałą wiadomość, dziękując jednocześnie za wszystkie Wasze dotychczasowe komentarze, pełne dobroci i sympatii" - napisała na Instagramie Magda Mołek.

To drugie dziecko Magdy Mołek. W 2011 roku dziennikarka i jej mąż, prawnik Maciej Taborowski, powitali na świecie synka, który otrzymał imię Henryk, oznaczające m.in. „potężny” lub „bogaty”.

RadioZET.pl/DG 

Oceń