Zamknij

Magda Mołek w trudnej sytuacji. Jej program po 11 latach znika z anteny. Co dalej?

03.08.2020 15:13
Magda Mołek
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS

Magda Mołek jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd TVN. Sympatyczna prezenterka przez 14 lat prowadziła "Dzień Dobry TVN". Miała też swój program w TVN Style. Niestety, okazuje się, że jej "W roli głównej" nie wróci jesienią na antenę.

Magda Mołek od wielu lat jest związana z telewizją TVN. 14 lat występowała w roli prowadzącej jeden z najpopularniejszych programów stacji: "Dzień Dobry TVN". Miała również swój autorski format na antenie TVN Style. Niestety, okazuje się, że jej "W roli głównej", emitowany od 2009 roku, nie wróci jesienią na antenę. Co dalej z karierą prezenterki?

Magda Mołek znika z anteny TVN

W połowie 2019 roku Mołek zaskoczyła wszystkich swoim odejściem z "Dzień Dobry  TVN". Program ten prowadziła przez 14 lat i była jedną z najbardziej lubianych prezenterek. Rezygnacja w prowadzenia "śniadaniówki" nie oznaczała jednak, że Mołek całkiem zniknie z telewizji. Skoncentrowała się na swoim programie "W roli głównej", w którym szczerze rozmawiała ze znanymi osobami świata show biznesu i nie tylko. Kilka miesięcy temu otworzyła też swój kanał na YouTube - "W moim stylu" - i tam również prowadzi ciekawe rozmowy ze swoimi gośćmi.

Magda Mołek oficjalnie pożegnała się z widzami

Teraz okazuje się jednak, że jesienią do TVN Syle już nie wróci. Decyzją stacji program "W roli głównej" znika z anteny. Jak głosi komunikat przedstawicielki stacji, jesienią TVN stawia na mocne tytuły poradnikowe.

Jesienią, ze względu na pandemię, w TVN Style stawiamy na mocne tytuły poradnikowe. Nie wykluczamy powrotu „W roli głównej” w następnych sezonach i oczywiście pracujemy nad nowymi programami, w których będzie można oglądać Magdę” - dla Press.pl wyjaśniła Joanna Górska, dyrektor PR TVN Discovery Polska.

Do tej pory Magda Mołek nie skomentowała informacji o swoim odejściu.

RadioZET.pl/Viva.pl/AS