Zamknij

Magda Mołek wraca do "Dzień Dobry TVN". Fani gwiazdy są zachwyceni

Sylwia Wamej
30.04.2020 09:17
Magda Mołek
fot. Instagram.com/ Magda Mołek

Magda Mołek poinformowała swoich fanów, że wraca do "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka nie będzie jednak prowadzącą program. W programie śniadaniowym zrobi przegląd prasy. Fanów ta informacja bardzo ucieszyła.

Magda Mołek wraca do "Dzień Dobry TVN". Fani są zachwyceni

Magda Mołek wraca do "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka pochwaliła się na swoim Instagramie, że zrobi przegląd prasy w programie śniadaniowym.

"Jutro powiem Wam dzień dobry z TVN. Tuż po 9:00 zrobię przegląd prasy w @dziendobrytvn! Czuję, jakby nie było mnie tam już ze 100 lat À propos lat: spędźcie moje 44. urodziny ze mną! To już jutro.Przygotowałam coś extra! O szczegółach opowiem rano w studiu  - napisała na Instagramie Magda Mołek.

Fani są zachwyceni tą informacją i w komentarzach piszą, że czekają na gwiazdę.

 "Czekam pani Madziu, to będzie piękny poranek. Wracaj ! Tęsknimy"
"Sto lat tak z góry! Jutro oglądamy! Wreszcie DDTVN z najlepszą dziennikarką, "Miło będzie", "super, tęskniłam", "miło będzie" - piszą wielbiciele Magdy Mołek.

Magda Mołek 30 kwietnia kończy 44 lata

Magda Mołek w sierpniu 2019 roku odeszła z "Dzień Dobry TVN", który prowadziła w parze z  Marcinem Mellerem. Gwiazda 30 kwietnia kończy 44 lata. Więc z pewnością powrót na chwilę do "Dzień Dobry TVN" będzie dla niej miłym prezentem. Kto wie, może zostanie tam na dłużej.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW