Zamknij

Magda Mołek zniknie z TVN na dobre? Stacja ujawnia, co dalej z gwiazdą

05.08.2020 19:58
Magda Mołek
fot. VIPHOTO/East News

Magda Mołek odejdzie z TVN? Prezenterka straciła program "W roli głównej" w jesiennej ramówce TVN Style, a przedtem odeszła z "Dzień Dobry TVN". Co dalej z Magdą Mołek? To koniec jej kariery w stacji? 

Magda Mołek nie pojawi się jesienią na antenie TVN Style. Prezenterka dowiedziała się, że jej program "W roli głównej", który prowadziła nieprzerwanie od 11 lat, nie znalazł się w ramówce. Gwiazda nie kryła zawodu, ponieważ o wszystkim dowiedziała się z dnia na dzień i to jeszcze z mediów.

Widzowie zaczęli zastanawiać się, co dalej z Magdą Mołek. Czy gwiazda straciła pracę tylko na chwilę, czy może to już koniec jej kariery w TVN? Prowadzą "W roli głównej" na razie nie zdradza, jakie plany mają wobec niej władze stacji. Jednak tabloid dowiedział się, że prezenterka nie zniknie całkowicie z ekranu.

Magda Mołek o zakończeniu programu dowiedziała się z mediów. Wydała oświadczenie

Magda Mołek poprowadzi nowy program w TVN? 

Po zawieszeniu "W roli głównej" Magda Mołek zajęła się własnym kanałem na YouTube zatytułowanym "W moim stylu". Nie będzie to jednak jedyna okazja do regularnego oglądania gwiazdy. Jak dowiedział się "Super Express", Magda Mołek zostaje w TVN. Dziennikarka prawdopodobnie wróci z programem "W roli głównej", a na dodatek pojawi się w nowych projektach. 

Nie wykluczamy powrotu do „W roli głównej” w następnych sezonach i pracujemy nad nowymi programami, w których będzie można oglądać Magdę Mołek w TVN Discovery Polska – dowiedział się w stacji tabloid.

Dyrektor PR TVN Discovery Polska, Joanna Górka, potwierdziła w rozmowie z Press.pl, że "W roli głównej" Magdy Mołek wrócił na antenę w kolejnych sezonach. Jesienią stacja stawia jednak na programy poradnikowe. Niewykluczone, że w jednym z nich zobaczymy Magdę Mołek. 

Posłuchaj podcastu