Zamknij

Magda Narożna kusi w bikini. Gwiazda "Pięknych i młodych" odsłoniła ciało [FOTO]

23.07.2020 18:50
Magda Narożna
fot. Instagram/@madzia_pim

Magda Narożna spędza tegoroczne wakacje w Polsce. Wokalistka "Pięknych i młodych" wybrała się na Mazury razem ze swoim narzeczonym. Na Instagramie regularnie publikuje nowe fotki z urlopu. Teraz pochwaliła się odważnym zdjęciem w skąpym bikini.

Magda Narożna z zespołu "Piękni i młodzi" wybrała się na zasłużone wakacje. Ostatnie miesiące nie były dla niej łatwe - na początku roku głośno było o jej awanturze z byłym mężem. Prywatne kłótnie wpłynęły na ich działalność muzyczną. Ostatecznie Dawid Narożny został usunięty z zespołu, co nie spodobało się części fanów. Magdalena musiała skupić się na tym, by odbudować pozytywny wizerunek.

Nowym "Pięknym i młodym" na drodze stanął także koronawirus. Zespół nie mógł koncertować, co przełożyło się na sytuację finansową wokalistki i pozostałych członków. W ostatnich tygodniach rząd zniósł jednak obowiązujące restrykcje, dzięki czemu muzycy mogą wrócić na scenę. Po tak trudnym, stresującym okresie Magda Narożna zdecydowała się na krótkie wakacje.

Zobacz także: Magdalena Narożna się zaręczyła. Kim jest jej partner? [FOTO]

Piękni i młodzi: Magda Narożna pokazała zdjęcie w stroju kąpielowym

Magda Narożna opublikowała nowe zdjęcie z urlopu na Mazurach. Gwiazda disco-polo pokazała się fanom w czarnym, skąpym kostiumie kąpielowym. Odsłoniła zgrabną figurę i wyciągnęła długie nogi do aparatu. Internautom bardzo spodobała się odważna fotka.

- Madziu, piękne nóżki.

- Ale seksowne nogi!

- Cudnie.

- Pięknie wyglądasz Madzia - piszą fani w komentarzach.

Podoba wam się w tym wydaniu?