Zamknij

Magda Narożna pluska się w basenie. Gwiazda "Pięknych i młodych" odsłoniła dekolt [FOTO]

22.06.2020 11:02
Magda Narożna
fot. Instagram/@madzia_pim

Magda Narożna to jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek disco polo. Gwiazda "Pięknych i młodych" zaskoczyła swoich fanów odważnym zdjęciem z basenu.

Magdalena i Dawid Narożni przez wiele lat tworzyli razem zespół "Piękni i młodzi". Na początku 2019 roku pojawiły się pierwsze plotki o kryzysie w małżeństwie. Szybko wyszło na jaw, że podjęli decyzję o rozstaniu, a po kilku miesiącach zakończyła się ich sprawa rozwodowa. Magda i Dawid zaczęli układać sobie życie u boku nowych partnerów. Choć zapewniali o przyjaznych stosunkach, ostatecznie po sylwestrowej kłótni podjęto decyzję o wykluczeniu Dawida Narożnego z zespołu.

Od tamtego czasu Magdalena Narożna tworzy "Pięknych i młodych" razem z Danielem Biczakiem i Danielem Wilczewskim. Fanom nie spodobała się ta zmiana, a singiel stworzony przez zespół w nowym składzie nie cieszył się zbyt pozytywnym odbiorem. Nic dziwnego, że w ostatnim czasie Magda Narożna stara się ocieplić swój wizerunek i odzyskać dawnych fanów. Ostatnio na instagramowym profilu gwiazdy pojawiło się zdjęcie z nowym ukochanym.

Zobacz także: Bójka w zespole Piękni i Młodzi. Szokujące nagranie z awantury trafiło do sieci [WIDEO]

Magda Narożna w basenie. Tak spędza czas z nowym partnerem [FOTO]

Niedawno Magdalena Narożna opublikowała zdjęcia z komunii córki. Tym razem postanowiła pochwalić się chwilą odpoczynku z ukochanym Krzysztofem.

- Pierwsza kąpiel zaliczona - napisała w opisie pod zdjęciem z basenu.

Fanom bardzo spodobał się wpis gwiazdy "Pięknych i młodych". W komentarzach piszą, że zazdroszczą jej takiego wakacyjnego klimatu.

- Ale super basen. Tylko pozazdrościć.

- Ślicznie pani Madziu!

- Super razem wyglądacie.