Zamknij

Magda Narożna pokazała nową fryzurę. Fani podzieleni: "Zdejmij to szybciutko"

22.09.2020 17:14
Magda Narożna
fot. Damian Klamka/ East News

Magda Narożna z grupy Piękni i Mlodzi lubi zaskakiwać swoich fanów. Ostatnio zaprezentowała kolorową, nietypową fryzurę, która podzieliła jej fanów.

Magda Narożna tym razem zaskoczyła swoich fanów oryginalną fryzurą. Gwiazda Pięknych i Młodych zaprezentowała doczepiane, kolorowe warkoczyki, które zdaniem jej niektórych fanów nie pasują jej. Ci poradzili Narożnej, żeby zdjęła je jak najszybciej. "Weź to zdejmij, bo wyglądasz strasznie", zdejmij to szybciutko", "bardzo sztucznie", "jak mała dziewczynka, masakra" - krytykują fani.

Być może gwiazda Pięknych i Młodych zdecydowała się na kontrowersyjną fryzurę tymczasowo. W końcu Narożna znana jest z kontrowersyjnego wizerunku i lubi zaskakiwać swoich wielbicieli.

Magda Narożna pokazała nową fryzurę. Fani są podzieleni: "Zdejmij to jak najszybciej"

Magda przyzwyczajona jest też do niepochlebnych komentarzy na swój temat. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że często jest hejtowana przez internautów. Na szczęście może też liczyć na pozostałych fanów, którzy stoją za nią murem. Tak było w przypadku rozbieranego zdjęcia na Instagramie.

"Ważne, że te emocje są podzielone. Jest rzesza ludzi, którzy są za mną. Ja wszystkich komentarzy nawet nie czytałam, część mi wyskoczyła, jak się wchodzi w to serduszko. U modelek i znacznie popularniejszych osób takie zdjęcia to jest normalka i nikomu to nie przeszkadza. Na mnie ta burza hejtu spadła w jakimś momencie i dalej się utrzymuje. Ja w każdym razie robię swoje, jestem szczęśliwym człowiekiem. Mam pozytywną energię, nie zmieniam się i nie robię nic wbrew sobie. A czy ktoś będzie chciał mnie akceptować, to jest wasza decyzja. Ja nic nie mogę narzucić" - wyznała Magda Narożna w wywiadzie dla Jastrząb Post.pl.

Magda Narożna jest jedną z najpopularniejszych gwiazd muzyki disco-polo. Kilka miesięcy temu o Magdzie głośno było w kontekście sylwestrowej awantury z byłym mężem - Dawidem Narożnym, który już nie występuje razem z grupą. Kłótnia między byłymi już partnerami odbiła się szerokim echem w mediach.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl