Zamknij

Magda Narożna pokazała zdjęcie w maseczce. Burza w komentarzach: "Nie duś córki"

19.10.2020 09:23
Magda Narożna
fot. Damian Klamka/East News

Magda Narożna z "Pięknych i Młodych" często pokazuje się w maseczce. Wokalistka dba o swoje zdrowia i stara się przestrzegać wprowadzanych obostrzeń. Pod jednym z jej ostatnich zdjęć rozpętała się burza. Internauci nie rozumieją, czemu zakrywa usta i nos także w samochodzie.

Magda Narożna znana z zespołu "Piękni i Młodzi" jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie dzieli się z obserwatorami kulisami pracy oraz życia codziennego. Zwykle nie pozuje do zdjęć sama - towarzyszą jej nowy partner, członkowie zespołu lub córka Gabrysia. Ostatnio wokalistka pokazała selfie w maseczce ochronnej. W komentarzach pod fotką rozpętała się burza.

Zobacz także: Magda Narożna z Pięknych i Młodych pokazała piersi. Kusi zdjęciem w bikini [FOTO]

Piękni i Młodzi: Magda Narożna w maseczce w samochodzie

Magda Narożna i Gabrysia zapozowały do wspólnego selfie w samochodzie. Mama i córka mają na sobie dresy w jaskrawych, neonowych kolorach oraz maseczki ochronne na twarzy. W komentarzach rozpętała się dyskusja na temat tego, czy słusznie zasłaniają twarz - w końcu są w samochodzie, gdzie nie mają kontaktu z innymi. Pod adresem gwiazdy disco polo padły ostre słowa krytyki.

- Maseczki w aucie... w domu też nosicie?

- Porażka, jeszcze dziecku to robić.

- Nie duś córki w masce, bo szkodzisz jej na zdrowiu!

- No właśnie, po co maseczki w aucie, jeśli jedziecie we dwie? Przecież to jedno gospodarstwo domowe - czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

Magda Narożna nie odpowiedziała na hejt internautów. Najprawdopodobniej jednak wokalistka i jej córka dopiero weszły do samochodu lub szykowały się do wyjścia i właśnie dlatego mają na sobie maseczki. Wiele osób wciąż nie przestrzega wprowadzanych obostrzeń, czego wynikiem jest rosnąca liczba przypadków zakażenia koronawirusem. Być może gwiazda "Pięknych i Młodych" chciała dać dobry przykład, pokazując się w maseczce. Co o tym myślicie?