Zamknij

Magdalena Narożna w odważnym staniku na komunii córki. Fanki: "Zero gustu i klasy" [FOTO]

05.06.2020 12:11
Magdalena Narożna z Pięknych i Młodych skrytykowana za strój
fot. Instagram:@madzia_pim

Magdalena Narożna została skrytykowana za strój na komunii córki. Poszło o stanik, jaki miała na sobie wokalistka Pięknych i Młodych. Część fanek uważa, że z takim dekoltem gwiazda disco polo nie powinna pokazywać się w kościele. 

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi opublikowała zdjęcie z komunii córki i wywołała burzę w komentarzach. Strój wokalistki disco polo wzbudził niesmak części fanek. Konkretnie chodziło o ozdobny stanik, który Narożna śmiało wyeksponowała na dekolcie. Zdaniem internautek element wyglądał zbyt prowokacyjnie, żeby pokazywać się tak na kościelnej uroczystości. Gwieździe oberwało się za kiepskie wyczucie i brak klasy. 

Piosenkarka z Pięknych i Młodych ostatnio nie stroni od kontrowersji. W styczniu media donosiły o karczemnej awanturze wokalistki z byłym mężem, Dawidem Narożnym, po sylwestrze w Zakopanem. W hotelu doszło do rękoczynów, w wyniku których nowa partnerka Dawida trafiła na SOR. Po zdarzeniu Narożna poinformowała o zakończeniu współpracy Pięknych i Młodych z jej byłym mężem. 

Bójka w zespole Piękni i Młodzi. Szokujące nagranie z awantury trafiło do sieci [WIDEO]

Magdalena Narożna z Pięknych i Młodych pokazała stanik na komunii córki

Od czasu głośnej bójki Magdalena Narożna stale utrzymuje kontakt z fanami za pomocą Instagrama, gdzie regularnie publikuje zdjęcia z prywatnego życia. Lubi przy tym prowokować. Niedawno chwaliła się, jak pędzi luksusowym autem przez centrum Warszawy z prędkością 170 km/h. Uwagę zwracały także jej zdjęcia, na których zadziornie eksponowała bujny dekolt. Po tym, jak wstawiła fotografię z komunii córki, na jej profilu znowu zawrzało. 

W ubiegłą niedzielę Magdalena Narożna świętowała Pierwszą Komunię 8-letniej Gabrysi. Na uroczystość włożyła beżowy kostium i bluzkę z głębokim dekoltem. W oczy rzucał się efektowny stanik okalający górną część biustu. Fanki Narożnej stwierdziły, że taki wygląd nie nadaje się do kościoła. 

Gratuluje Gabrysi pięknego dnia. P.S. Musisz zainwestować w stylistę, bo twój strój jest tragiczny.

Ten stanik do kościoła, to chyba raczej nie wypada... Rzuca się dekolt w oczy. 

Zero elegancji i klasy.

Niestety wyszedł brak gustu. 

Gwiazda jednak nie dała się sprowokować do dyskusji. Wy też uważacie, że wokalistka Pięknych i Młodych ubrała się niestosownie do okazji? 

Posłuchaj podcastu