Zamknij

Magda Narożna wydała oświadczenie. "Mój były mąż wprowadza fanów w błąd"

Patrycja Chudolińska
16.01.2020 11:29
Magda Narożna
fot. Instagram/madzia_pim

Magda Narożna wydała kolejne oświadczenie ws. odejścia jej byłego męża z zespołu "Piękni i Młodzi". Wokalistka twierdzi, że Dawid Narożny wprowadza fanów w błąd.

Magda Narożna wydała oświadczenie

"Piękni i Młodzi" przeżywają ostatnio trudne chwile. Bójka między dwójką najważniejszych postaci zespołu, Magdaleną i Dawidem Narożnymi, rozpętała prawdziwą burzę w mediach. Okazuje się, że przez awanturę zespół musiał zmienić swój skład. Magdalena Narożna publicznie przyznała, że jej były mąż otrzymał wypowiedzenie.

Wspólną decyzją, z dniem 02.01.2020 roku ze składu „Pięknych i Młodych” wykluczony został Dawid Narożny – czwarty dotychczasowy członek zespołu. Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu - napisała Narożna.

Z wydaleniem z zespołu nie zgadza się sam Dawid Narożny. Twierdzi, że będzie koncertował, a dalsze kwestie zostaną wyjaśnione na drodze prawnej.

Nie widze podstaw ku temu, aby wydarzenia ostatnich dni miały wpływ na funkcjonowanie zespołu, gdyż zbyt wiele pracy, czasu, poświęceń i serca włożyłem w ten zespół - zaprzeczył.

Magda Narożna apeluje do byłego mężą

Magdalena Narożna po raz kolejny postanowiła skomentować konflikt z byłym mężem.

- Mój były mąż, pisząc, że nadal będziemy razem występować, wprowadza w błąd fanów i organizatorów imprez. Otrzymał prawnie wiążące wypowiedzenie, a jego miejsce zajął Daniel, który grał z nami od trzech lat - zdradziła w rozmowie z "Na Żywo".

Kwestie zawodowe to nie jedyne, do których odniosła się wokalistka. Powiedziała również o rodzinie.

- To jest przykre. Mamy córkę. Mam nadzieję, że Dawid przypomni sobie o tym.

Myślicie, że ten konflikt niedługo się zakończy?

RadioZET.pl/PCh