Zamknij

Magda Narożna wyrzuciła byłego męża z "Pięknych i młodych". "Otrzymał prawnie wiążące wypowiedzenie"

Patrycja Chudolińska
09.01.2020 10:34
Magda Narożna
fot. Piotr Matusewicz/East News

Magda Narożna poinformowała o zwolnieniu byłego męża z "Pięknych i młodych". Mimo wcześniejszych zapewnień Dawida Narożnego o pozostaniu w zespole wokalistka podjęła inną decyzję.

Magda Narożna w konflikcie z byłym mężem

Magda Narożna jest w ostatnim czasie jedną z najgłośniejszych gwiazd branży disco polo. Wszystko przez ostry konflikt wokalistki z jej byłym mężem, Dawidem Narożnym. Para początkowo rozeszła się w zgodzie, jednak podczas sylwestrowego występu doszło do niebezpiecznego starcia. Nowy partner Magdaleny Narożnej pobił obecną partnerkę Dawida Narożnego, a nagranie z całego wydarzenia wyciekło do internetu.

Obie strony konfliktu wydały oświadczenia w tej sprawie. Fanów "Pięknych i młodych" interesowało przede wszystkim to, czy zespół będzie mógł istnieć bez względu na konflikt muzyków. We wtorek 7 stycznia Dawid Narożny zapewnił swoich obserwatorów na Instagramie, że dalej będzie członkiem "Pięknych i młodych", a jego konflikt z byłą żoną nie wpłynie na ich zobowiązania zawodowe.

- Kochani! Jako założyciel i członek zespołu "Piękni i młodzi", kategorycznie zaprzeczam wszelkim treściom pojawiającym się w mediach dotyczącymi mojej osoby, jak i dalszej działalności zespołu. Jednoznacznie oświadczam, iż moje najbliższe plany zawodowe związane są tylko i wyłącznie z kontynuowaniem kariery artystycznej w zespole "Piękni i młodzi". Nie widzę podstaw ku temu, aby wydarzenia ostatnich dni miały wpływ na funkcjonowanie zespołu, gdyż zbyt wiele pracy, czasu, poświęceń i serca włożyłem w ten zespół. Uwielbiam swoją pracę i kocham grać dla was, dlatego mam nadzieję, że kolejne koncerty będą tak liczne i energiczne jak poprzednie. Nie zamierzam mieszać życia prywatnego z pracą, gdyż zawsze profesjonalnie podchodzę do wypełniania swoich obowiązków. Pojawiające się pogłoski dotyczące planowania rozpoczęcia innych projektów artystycznych są nieprawdziwe. Pozdrawiam was serdecznie! - uspokoił fanów muzyk.

Teraz okazuje się jednak, że Magda Narożna ma całkiem inne plany na dalsze funkcjonowanie zespołu. Zadeklarowała internautom, że jej były mąż Dawid Narożny otrzymał wypowiedzenie.

Magda Narożna zwolniła Dawida Narożnego z zespołu "Piękni i młodzi"

Magda Narożna poinformowała o odejściu eksmałżonka z zespołu.

- Witajcie kochani! Ważna informacja! W dniu 2 stycznia w zespole Piękni i Młodzi nastąpiły zmiany personalne! Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna (liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski (wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak (wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku). Dwoje pierwszych z wymienionych muzyków tworzyło zespół od samego początku, trzeci natomiast dołączył do niego 3 lata temu i pełen pasji oraz zaangażowania prezentował się wam na scenie. Ich wspólną decyzją, z dniem 02.01.2020 roku ze składu Pięknych i Młodych wykluczony został Dawid Narożny - czwarty dotychczasowy członek zespołu. Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu. Magdalena Narożna z zespołem Piękni i Młodzi najbliższy koncert zagra już 18.01.2020 roku. Potem kolejne występy w Polsce i za granicą. Z początkiem nowego roku planowane są także premiery nowych utworów. Pracujemy na pełnych obrotach, aby w postaci nowych produkcji oddać wam całych siebie. Pozdrawiamy was serdecznie i liczymy na wasze dalsze, bezgraniczne wsparcie. Zespół Piękni i Młodzi (Madzia,Daniel,Daniel) - napisała w oficjalnym oświadczeniu na Instagramie Magdalena Narożna.

Fani są rozczarowani tą decyzją. Obawiają się o dalszą działalność zespołu.

- Żenada.

- Ale szkoda, ten zespół bez Dawida już nie będzie taki sam. Przykro bardzo.

- Dawid dwa dni temu wydał oświadczenie, że nie odchodzi. A oni teraz piszą, że z dniem 2 stycznia został wykluczony. Dobre, czuję, że będzie sprawa w sądzie.

- Szczerze? To ty powinnaś odejść! Prawda wyszła na jaw i ci niewygodnie.

- Bez Dawida to już nie zespół... niestety.

- Niestety, bez niego to nie to samo... okropna informacja - komentują internauci.

Dawid Narożny nie zgadza się z byłą żoną

O całej sprawie opowiedział w rozmowie z Pudelkiem pełnomocnik Dawida Narożnego, Oskar Kamiński. Twierdzi on, że muzyk nie podpisał żadnego wypowiedzenia.

- Mój klient nadal jest członkiem zespołu "Piękni i Młodzi" i w związku z tym zamierza wypełniać swoje zobowiązania wobec publiczności, koncertując zgodnie z harmonogramem. Treści publikowane przez panią Magdę Narożną są kłamliwe i nie znajdują żadnego odzwierciedlenia w prawie. W związku z tym będziemy zmuszeni wnieść pozew o ochronę dóbr osobistych mojego klienta - podkreślił pełnomocnik.

Sprawa nie jest więc jeszcze zamknięta i ciężko przewidzieć, jak zespół poradzi sobie z tym kryzysem.

A wy co myślicie?

Zagłosuj

Lubisz muzykę zespołu "Piękni i młodzi"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh