Zamknij

Magda Narożna ofiarą hejtu. Chodzi o jej rozbierane zdjęcia [FOTO]

22.09.2020 11:58
Magdalena Narożna
fot. TRICOLORS/East News

Magdalena Narożna, wokalistka popularnego zespołu disco polo Piękni i Młodzi, pochwaliła się odważnym zdjęciem topless, które nie spodobało się części internautów. Na piosenkarkę wylała się fala internetowego hejtu. W wywiadzie zdradziła, co myśli o sprawie.

Magdalena Narożna to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych obecnie wokalistek nurtu disco polo, który w ostatnich latach powrócił do łask i stał się jednym z czołowych gatunków muzycznych. Artyści disco pojawiają się na największych festiwalach, a postacie takie jak Zenon Martyniuk stały się wręcz elementem popkultury. Wiąże się to oczywiście z wysokimi zarobkami i zainteresowaniem mediów oraz fanów. Narożna występuje z zespołem Piękni i Młodzi, który świetnie radzi sobie na rynku.

Magdalena Narożna znalazła się w obiektywie mediów także za sprawą skandalu związanego z mężem, byłym już członkiem Pięknych i Młodych. Awantura podczas sylwestrowej gali zakończyła się rękoczynami i zadecydowała o usunięciu Dawida Narożnego z grupy. Wokalistka nie ukrywa swojego szczęścia u boku nowego ukochanego i chętnie chwali się nim za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie wstydzi się przy tym często odważnych fotografii. Podczas wakacji odważnie eksponowała piersi, mogliśmy nawet zobaczyć ją na zdjęciu bez stanika. Nie wszyscy jednak uznali zachowanie Magdy za odpowiednie, w sieci pojawiło się wiele niepochlebnych komentarzy. W wywiadzie dla portalu Jastrząb Post Narożna opowiedziała o sieciowym hejcie i swojej opinii na jego temat.

Magda Narożna kusi w bikini. Gwiazda "Pięknych i młodych" odsłoniła ciało [FOTO]

Magdalena Narożna skrytykowana za rozbierane zdjęcia. Opowiedziała o hejcie

Magdalena Narożna została zapytana przez portal Jastrząb Post, jak odnosi się do krytycznych komentarzy, jakie znalazły się pod jej odważnymi zdjęciami. Piosenkarka nie uważa, żeby opublikowane przez nią fotografie były niestosowne.

- Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. Ja nie będę nakłaniała ludzi do tego, że im się musi wszystko podobać. To było moje zdjęcie i ja nie uważam, żeby tam było cokolwiek niestosownego. Wszystko to, co trzeba, było zakryte. Ja już miałam taką sesję za sobą i tam było widać znacznie więcej - zdradza gwiazda Pięknych i Młodych.

Magda nie ukrywa jednak, że stała się ofiara internetowego hejtu. Stara się jednak nie przejmować głosami krytyki, doceniać fanów, którzy ją wspierają. Stawia na swoje pozytywne podejście do życia i nie zamierza się zmieniać.

- Ważne, że te emocje są podzielone. Jest rzesza ludzi, którzy są za mną. Ja wszystkich komentarzy nawet nie czytałam, część mi wyskoczyła, jak się wchodzi w to serduszko. U modelek i znacznie popularniejszych osób takie zdjęcia to jest normalka i nikomu to nie przeszkadza. Na mnie ta burza hejtu spadła w jakimś momencie i dalej się utrzymuje. Ja w każdym razie robię swoje, jestem szczęśliwym człowiekiem. Mam pozytywną energię, nie zmieniam się i nie robię nic wbrew sobie. A czy ktoś będzie chciał mnie akceptować, to jest wasza decyzja. Ja nic nie mogę narzucić - podsumowuje.

Zgadzacie się z podejściem Magdaleny?