Zamknij

Magda Narożna z Pięknych i Młodych pokazała piersi. Kusi zdjęciem w bikini [FOTO]

07.09.2020 17:46
Magdalena Narożna w bikini
fot. TRICOLORS/East News

Magda Narożna, doskonale znana fanom disco polo z grupy Piękni i Młodzi, postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem z wakacji. Zdjęciem dosyć odważnym, bowiem piosenkarka na fotografii pozuje w eksponującym piersi bikini.

Magdalena Narożna to polska piosenkarka z pewnością znana wielu wielbicielom gatunku disco polo. Wokalista grupy Piękni i Młodzi, która znana jest między innymi z utworów "Niewiara" i "Kocham się w tobie" zyskała dużą popularność w mediach, między innymi za sprawą obyczajowego skandalu. Narożna występowała w zespole razem z mężem Dawidem Narożnym, jednak ich związek rozpadł się, oboje znaleźli nowych partnerów. Niestety, choć zapowiadali, że rozstanie nie wpłynie na działalność Pięknych i Młodych, rzeczywistość okazała się inna.

Podczas sylwestrowego koncertu w 2019 roku doszło do awantury między byłymi i obecnymi partnerami Magdaleny i Dawida, która zakończyła się interwencją policjantów. Niedługo później Narożny został usunięty z zespołu i rozpoczął solową karierę. Magdalena w lipcu 2020 roku ogłosiła, że jest zaręczona, a na jej profilu na Instagramie zaczęły pojawiać się zdjęcia z ukochanym oraz odważne fotografie samej wokalistki. Zakochani wybrali się na wakacje do Bułgarii, a Magdalena chwali się bajecznymi fotografiami. Odważne zdjęcie, na którym odważnie eksponuje biust w bikini, zachwyciło fanów.

 Piękni i Młodzi: Wokalista zespołu został ojcem. Urodziły mu się bliźniaczki [FOTO]

Magdalena Narożna w bikini. Gwiazda Pięknych i Młodych pokazała biust

Na profilu Magdaleny Narożnej pojawiły się nowe zdjęcia z bajecznych wakacji, jednak jedno z nich szczególnie mocno przykuło uwagę fanów. Mowa tu o fotografii, na której wokalistka Pięknych i Młodych pozuje w skąpym czarnym bikini i zwiewnej narzutce. Kąpielowy kostium wyraźnie eksponuje piersi gwiazdy disco polo. Sama Narożna przyznała, że zdjęcie jest efektem sesji. Fani piosenkarki nie kryli zachwytu.

- No, Madzia, fantastycznie.

- Fotograf jak fotograf, ale ciało to Ty masz Madziu.

- Jejku jaka pani śliczna - czytamy w komentarzach.

A jak wam podoba się odważna fotografia Magdaleny?