Zamknij

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Internauci oceniają: "Marek Mostowiak w spódnicy" [FOTO]

01.12.2020 14:25
Magda Narożna
fot. Damian Klamka/East News

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi pochwaliła się nową fryzurą. Wokalistka disco polo do tej pory miała na głowie irokeza. Internauci twierdzą, że po metamorfozie wygląda jak... Marek Mostowiak.

Magda Narożna to jedna z najpopularniejszych wokalistek disco polo. Liderka zespołu Piękni i Młodzi cieszy się ogromną liczbą fanów. Jej Instagramie obserwuje ponad 160 tys. osób. Gwiazda dzieli się w mediach społecznościowych przede wszystkim kulisami życia prywatnego, pokazuje zdjęcia z córką oraz partnerem. Teraz pochwaliła się zadziwiającą metamorfozą. Narożna pożegnała się z kultowym już irokezem i zrobiła sobie przedziałek.

Zobacz także: Magda Narożna z Pięknych i Młodych wróci do wyuczonego zawodu? "Idealny"

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Wygląda jak Marek Mostowiak?

Magda Narożna postanowiła całkowicie odmienić swój wygląd. Na Instagramie pochwaliła się humorystycznym zdjęciem w nowej fryzurze. Wokalistka pożegnała się z irokezem i zrobiła sobie przedziałek na środku głowy.

- W takim wydaniu mnie jeszcze nie widzieliście. Sama jestem w szoku... Poczucie humoru to podstawa! - opisała zdjęcie wokalistka disco polo.

Fanom Magdy Narożnej bardzo spodobało się jej nowe wcielenie. Podkreślają, że jeszcze lepiej wyglądałoby, gdyby artystka disco polo zapuściła długie włosy. Niektórzy dostrzegli jednak podobieństwo piosenkarki do kultowego bohatera serialu "M jak miłość".

- Marek Mostowiak w spódnicy hehe.

- A mnie się bardziej podobasz w takiej wersji.

- W skrócie fryzurka na Mostowiaka.

- Ładnemu we wszystkim ładnie - czytamy w komentarzach.

Zgadzacie się?