Zamknij

Magda Pyznar z „Warsaw Shore” urodziła. Pokazała odważne zdjęcie z porodówki

Judyta Wanicka
03.10.2019 10:44
Magda Pyznar
fot. Instagram:@magda.pyznar

Magda Pyznar z „Warsaw Shore” urodziła pierwsze dziecko. Była gwiazda reality show ogłosiła dobrą nowinę na Instagramie i pochwaliła się pierwszym zdjęciem z maluchem. Jakiej płci jest dziecko Magdy Pyznar i jak ma na imię?

Magda Pyznar z „Warsaw Shore” została mamą

Magda Pyznar to była uczestniczka programu MTV „Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”. W czerwcu celebrytka ogłosiła, że spodziewa się dziecka i pochwaliła się już całkiem sporym brzuszkiem. W środę, 2 października na jej profilu pojawiło się zdjęcie z porodówki, na którym zmęczona, ale bardzo szczęśliwa karmi piersią swoją nowo narodzoną pociechę. Magda Pyznar poinformowała, że urodziła córkę. Dziewczynka otrzymała imię Zuzanna.

Witaj na świecie Zuzanno! – napisała na Instagramie Magda Pyznar.

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji i życzeń dla świeżo upieczonej mamy i małej Zuzanny. O byłej koleżance z programu nie zapomniały również gwiazdy „Warsaw Shore”, m.in. Stifler i Eliza Trybała oraz zaprzyjaźnione celebrytki –  Paula Tumala, Kasia Dziurska, Marta Glik i Justyna Gradek.

Madzia! Nie wiem co napisać, jestem taka szczęśliwa tym faktem, że masz już to za sobą, a dopiero co o tym pisałyśmy kiedy w końcu ten dzień nadejdzie. Dzielna mamo, ucałuj malutką i widzę że chyba karmisz z cycka więc tak trzymaj. Zadzwoń jak będziesz na siłach – napisała żona Trybsona.

Gratuluje kochana! Zdrówka dla Was i zazdro, że już jesteście razem – skomentowała Paula Tumala, która właśnie oczekuje dziecka.

Kim jest Magda Pyznar z „Warsaw Shore”?

Magda Pyznar to instruktorka fitnessu i tancerka znana z klipów disco polo, która dała się poznać jako miłośniczka suto zakrapianych imprez w programie MTV „Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”. Pyznar dołączyła do programu w trzecim sezonie. Już na samym początku zaliczyła seksualną przygodę z przystojnym Alanem. W programie słynęła m.in. z umiejętności tańca na rurze oraz mówienia przez bekanie. Podobnie jak jej przyjaciółka Mała Ania, Magda była wielbicielką doklejanych rzęs, mocnego makijażu i dyskotekowych stylizacji. Po odejściu z show porzuciła imprezowy styl życia i zajęła się zawodowo fitnessem. Dziś jest dyplomowaną dietetyczką i trenerką personalną. Promuje się głównie na Instagramie, gdzie aspiruje do bycia fit influencerką.

Magda Pyznar to nie jedyna gwiazda „Warsaw Shore”, która przeszła po programie radykalną metamorfozę i się ustatkowała. Oprócz niej szczęśliwe życie rodzinne wiodą Eliza i Paweł Trybałowie oraz były chłopak Eweliny Kubiak, Paweł Cattaneo. Pod koniec marca urodził mu się syn.

RadioZET.pl/jw