Zamknij

Magda Steczkowska pokazała swoje córki na Instagramie. Gwiazda wspiera protestujące kobiety [FOTO]

30.10.2020 14:18
Magda Steczkowska
fot. Instagram.com/ Magda Steczkowska

Magda Steczkowska wypoczywa z rodziną w górach. Piosenkarka pokazała rodzinne zdjęcie, na którym pozuje razem z mężem i dwiema córkami. Gwiazda odniosła się też do trwających w całej Polsce protestów przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego.

Magda Steczkowska jest mamą trzech córek, z którymi jak nie raz podkreślała, ma świetny kontakt. Artystka postanowiła odpocząć od niełatwej w ostatnim czasie rzeczywistości i uciekła z rodziną w góry. Mimo wypoczynku Magda obserwuje to, co dzieje się na polskich ulicach. Sama zainteresowana wspiera wszystkie protestujące kobiety. Steczkowska jest mamą trzech córek i boi się o ich przyszłość.

Zobacz też: Strajk Kobiet ostrzega protestujących: docierają do nas informacje o zasadzkach

Magda Steczkowska pokazała rodzinne zdjęcie. Odniosła się też do ostatnich protestów w całej Polsce

"Mam trzy córki i boję się jak cholera. To, co się obecnie dzieje sprawia, że nienawiść wylewa się z nas szerokim strumieniem... Ja z tym nie umiem się pogodzić, dlatego wysyłam dużo ciepłych myśli, miłości i szukam w sobie spokoju, żeby móc się nim dzielić. Dla mnie ten #strajkkobiet jest kolejną próbą pokazania, że kobiety są WAŻNE! Mają głos i prawo do podejmowania decyzji. Chcą być wysłuchane" - podkreśliła Magda Steczkowska w jednym z komentarzy na Instagramie.

Prywatnie Magda Steczkowska jest żoną Piotra Królika, perkusisty zespołów Brathanki oraz Indigo. Małżeństwo doczekało się trzech córek: Zofii, Michaliny oraz Antoniny.

RadioZEt.pl