Zamknij

Magda Steczkowska pokazała zdjęcie z dorosłą córką. "Jak siostry" [FOTO]

02.10.2020 12:00
Magda Steczkowska
fot. Tricolors/ East News

Magda Steczkowska jest mamą trójki dzieci. Najstarsza latorośl artystki - córka Zosia rozpoczęła właśnie studia. Gwiazda opublikowała wspólne zdjęcie, pod którym posypało się mnóstwo komplementów. "Wyglądacie jak siostry" - pisali fani.

Magda Steczkowska jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Najstarsza córka Zosia poszła właśnie na studia. Magda Steczkowska opublikowała wspólne zdjęcie z córką, okraszone pięknymi słowami. Gwiazda nie dowierza, że Zosia jest już dorosłą kobietą i studentką.

"Moja mała córeczka...studentka - jak to możliwe? Przecież dopiero co byłaś taka malutka @zosjelka...chyba nigdy się do tego nie przyzwyczaję. Z drugiej strony, ta dorosła, piękna kobieta napawa mnie dumą i radością. Fajnie jest pogadać z Zosią o ważnych sprawach tego świata, wypić kawkę, pójść na zakupy i kupić sobie stylówki w tym samym sklepie dla matki i córki. Niech Ci córeczko, na tych studiach dobrze będzie i choć czasy trudne i niespokojne, Ty miej spokój w swoim sercu i pamiętaj, że mamusia jest niedaleko..." - napisała Magda Steczkowska.

Magda Steczkowska pokazała zdjęcie z najstarszą córką. "Jak siostry" [FOTO]

Pod postem nie zabrakło morza komplementów. Niektórzy stwierdzili, że obie panie wyglądają jak siostry. "Obie piękne, jak siostry", "córcia, cała mama. Gratuluję", 
"Piękne kobiety. Szkoda strasznie, że dzieci tak szybko dorastają. Dobrze, że my się równie szybko nie starzejemy. Powodzenia na studiach" - komentowali fani.

 Magda Steczkowska 22 września 2001 poślubiła Piotra Królika, perkusistę zespołów Indigo i Brathanki. Mają trzy córki: Zofię (ur. 2002), Michalinę (ur. 2009) i Antoninę (ur. 2011).

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl