Zamknij

Magda Steczkowska topless w basenie. Gwiazda pokazała gorące i wakacyjne zdjęcie [FOTO]

14.08.2020 17:14
Magda Steczkowska
fot. Tricolors/ East News

Magda Steczkowska odpoczywa na rajskich wakacjach razem z ukochanym mężem. Gwiazda dokumentuje swoją podróż, publikując kolejne zdjęcie na Instagramie. Tym razem w nietypowy sposób postanowiła promować czytanie książek, publikują zdjęcie topless z basenu.

Magda Steczkowska pokazała gorące zdjęcie z basenu [FOTO]

Magda Steczkowska pokazuje na swoim Instagramie, jak spędza wakacje. Sądząc po oznaczeniach lokalizacji na Instagramie, artystka przebywa z ukochanym na Słowacji. Magda Steczkowska nie tylko napawa się pięknym widokiem gór, ale też pluska w wodzie. Piosenkarka pokazała na Instagramie, jak relaksuje się na wakacjach.

Gorące zdjęcia topless z basenu wywołały spore zainteresowanie wśród jej fanów. Fani chętnie dzielili się swoimi pozycjami książkowymi, ale również komplementowali urodę 44-letniej gwiazdy. "Najpiękniejsza Steczkowska. A do tego taka normalna i sympatyczna, no żesz tyle dobra w jednej babeczce", "wenus w kąpieli", "piękne zdjęcie, piękna Magda" - pisali.

Magda Steczkowska prywatnie: Ile ma dzieci?

Prywatnie Magda Steczkowska jest szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci.22 września 2001 roku poślubiła Piotra Królika, perkusistę zespołów Indigo i Brathanki. Mają trzy córki: Zofię (ur. 2002), Michalinę (ur. 2009) i Antoninę (ur. 2011).

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl