Zamknij

Magda Swat zaręczona. Gwiazda "Top Model" pokazała pierścionek zaręczynowy

Sylwia Wamej
30.12.2019 17:57
Magda Swat
fot. Instagram.com/ Magda Swat

Magda Swat z "Top Model" zaręczyła się. Finalistka programu TVN pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym na Instagramie.

Magda Swat zaręczyła się. Finalistka "Top Model" pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym

Magda Swat, którą widzowie mogą kojarzyć z 1. edycji "Top Model" zaręczyła się. Na Instagramie pokazała pierścionek od swojego narzeczonego. "Powiedziałam tak" - napisała obok romantycznych zdjęć. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo gratulacji fanów. "Gratulacje", "gratulacje dla was, kochani", "no nareszcie. Ile można było czekać" - tak długo jesteście ze sobą" - pisali fani pięknej finalistki "Top Model". Wybrankiem gwiazdy "Top Model" jest Piotr Zadrożny, z którym spotyka się od kilku lat.

Magda Swat: I Wicemiss Miss Polonia

Magdalena Swat pojawiła się w 1. edycji "Top Model". Choć nie wygrała programu, udział w nim był dla Magdy przepustką do dalszej kariery. Magda brała też udział w programie "Project Runway". Wzięła tam udział w charakterze modelki, która współpracowała z początkującymi projektantami. W 2017 roku Magda Swat zdobyła również tytuł I Wicemiss w Miss Polonia. Reprezentowała również Polskę w wyborach Miss Universe 2018 w Tajlandii. Znalazła się tam w gronie dwudziestu najpiękniejszych kobiet świata.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW