Zamknij

Magda Welc wraca z nową piosenką. Tak dzisiaj wygląda złote dziecko "Mam Talent" [FOTO]

23.06.2021 17:21
Magda Welc
fot. ANNA GARWOLINSKA/East News

Magda Welc w wieku 12 lat zwyciężyła w "Mam Talent". Dzisiaj utalentowana wokalistka ma 23 lata i nadal zajmuje się śpiewaniem. Właśnie ukazała się jej nowa piosenka z teledyskiem. Jak zmieniła się Magda Welc od czasu finału "Mam Talent"? 

Magda Welc wygrała trzecią edycję programu "Mam Talent". Miała wówczas 12 lat, ale operowała nadzwyczaj dojrzałym głosem. Jury i widzowie byli pod wrażeniem niesamowitych umiejętności nastolatki, ale jednocześnie krytykowali ją zbyt poważy repertuar i smutne stroje, niepasujące do dziecka w jej wieku.

Po sukcesie w "Mam Talent" Magda Welc zniknęła z show-biznesu i zajęła się nauką. Nie straciła jednak wokalnej pasji, o czym świadczą nagrania piosenek zamieszczane na YouTube. Zwyciężczyni talent-show przypomniała o sobie jesienią 2020 roku, gdy założyła profil na Instagramie i poinformowała o nowej płycie.

Hej, długo mnie tu nie było. Trochę się u mnie pozmieniało, a ostatnio sporo się dzieje dobrego. Po kilku latach przerwy ponowiłam współpracę z Mariusz Ostański - Studio Produkcyjne kompozytorem i producentem, który stworzył dla mnie płytę z kolędami „Sianko na stół”. Teraz czuję się jakbym wróciła do domu. Dzięki za wsparcie i pamięć! - napisała.

Magda Welc z "Mam Talent" powraca z nową piosenką 

Magda Welc sporo się zmieniła od czasu zwycięstwa w "Mam Talent" i tylko barwa głosu zdradza, że to ta sama dziewczyna, która przed laty powaliła na kolana pół Polski. Dzisiaj wokalistka ma 23 lata i próbuje na nowo zaistnieć w muzyce. Właśnie ukazał się jej nowy teledysk zatytułowany "Wystarczy jeden uśmiech". 

Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda Magda Welc, zwyciężczyni trzeciej edycji "Mam Talent". Poznalibyście ją?