Zamknij

Magda Wójcik z "Big Brothera" - czym sie zajmuje w życiu? Fani drwią z "poważnych" zainteresowań gwiazdy

Judyta Wanicka
03.09.2019 19:11
Magda Wójcik z "Big Brothera"
fot. TRICOLORS/EASTNEWS

Magda Wójcik z "Big Brothera" nic nie robi w życiu?

Magda Wójcik zwyciężyła ostatnią edycję Big Brothera 2019 i została nową gwiazdą social mediów. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 270 tysięcy użytkowników. Madzia - jak pieszczotliwie nazywano ją w Domu Wielkiego Brata - zamieszcza głównie zdjęcia stylizacji i makijaży, czyli tego, co pasjonuje ją najbardziej. W reality show potrafiła malować się godzinami, do tego zawsze starannie dobierała garderobę i fryzury. Wielu widzów drwiło z dziewczyny, że jest próżna i infantylna, a jej zainteresowania - płytkie. Niestety po programie nie udało jej się odkuć od podobnych komentarzy, o czym świadczy ostatnia burza pod jednym z jej postów.

Wojcik opublikowała kolejne zdjęcie swojej stylizacji. Tym razem pochwaliła się dziewczęcym outfitem z tiulową spódnica. - Outfit trochę na moją ulubioną postać z bajki czyli Cinderellę - podkreśliła. Ale część fanów zamiast docenić jej modowy talent, wolało dowiedzieć się, czym 30-latka ma jakieś sensowniejsze zajęcia w życiu niż przebieranki przed lustrem. Jedna z internautek zarzuciła gwieździe "Big Brothera", że zachowuje się jak pusta lala. powodzenia i jest pustą lalą.

Magda, nie mam zwyczaju krytykować czyjegoś stylu, związków, przyjaźni itp. Zastanawiam się tylko, czy to, co pokazujesz, to wszystko w ramach "bycia sobą"? Masz jakieś zainteresowania? Chodzisz do kina, do teatru, lubisz zwiedzać nowe miejsca? Nie chce się wierzyć, że 30-letnia nowoczesna dziewczyna, która bywała w różnych częściach świata, nie ma nic do opowiedzenia. Naprawdę patrząc na Twój profil można mieć wrażenie, że od pustej lalki różni Cię tylko to, że się sama przebierasz. Jest coś poza tym? 

Fanki próbowały bronić celebrytkę, tłumacząc, że ma smykałkę do mody i potrafi z tego zrobić użytek. W końcu do rozmowy włączyła się Magda Wojcik.

Muzyka, festiwale, teatr, musical, makijaż, moda, zwierzęta, ludzie, podróże, wyzwania - wymieniła swoje życiowe pasje.

Jeśli pani celem jest mnie urazić lub wyprowadzić z równowagi to niestety się nie uda. Jeśli celem było zwrócenie na siebie uwagi to brawo.
Na szczęście nie muszę nikogo udawać, a takie komentarze mnie nie ruszają. Jest jednak wiele osób, które przepłakały noce po przeczytaniu wpisów od osób takich jak pani. Nie wiem po co marnuje mój cenny czas na dyskusje z profilem osoby bez zdjęcia, która jest silna tylko w internecie. Życzę udanej nocy pełnej cennych wrażeń. Dobranoc - odpowiedziała złośliwej fance. 

Zagłosuj

Lubisz Magdę Wójcik?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW