Zamknij

Magda Wójcik z „Big Brothera” przeszła metamorfozę. Pozbyła się falowanych włosów

Judyta Wanicka
10.10.2019 13:23
Magda Wójcik
fot. East News

Magda Wójcik z „Big Brothera” pojawiła się na gali Joy Influencer Roku 2019 w zupełnie nowej fryzurze. Zwyciężczyni pierwszej edycji powracającego po latach „Big Brothera” pozbyła się falowanych włosów na rzecz długich, platynowych pasm. Fryzjerska metamorfoza sprawiła, że Madzia Wójcik była prawie nie do poznania.

Magda Wójcik zwyciężyła pierwszą edycję programu „Big Brother”, który wrócił na antenę po 18 latach. W domu Wielkiego Brata dała się poznać jako spokojna i bardzo wrażliwa dziewczyna o usposobieniu dziecka. W reality show potrafiła malować się godzinami, do tego zawsze starannie dobierała garderobę i fryzury. Wielu widzów drwiło z dziewczyny, że jest próżna i infantylna, ale Madzia – jak pieszczotliwie nazywano ją w domu Wielkiego Brata – potrafiła przekuć swoje zainteresowania w atut. Po wyjściu z programu robi karierę jako modowa influencerka. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 270 tysięcy użytkowników. Ostatnio bywa także na celebryckich imprezach, gdzie szerzy przesłanie „pokoju i miłości”.

Magda Wójcik z „Big Brothera” ma nową fryzurę

Zwyciężczyni pierwszej edycji „Big Brothera” gościła na gali Joy Influencer Roku 2019. Magda Wojcik brylowała wśród show-biznesowej śmietanki, wśród której bawiły się m.in. Marina, Julia Wieniawa, Ewa Chodakowska, Sandra Kubicka i Agnieszka Kaczorowska. Na imprezie pojawiła się w srebrnej stylizacji, do której dobrała długie kozaki w tym samym kolorze. Ciekawiej prezentowała się jednak jej nowa fryzura. Magda Wójcik pozowała w długich, prostych włosach do pasa. Nie wiadomo, czy zmiana jest tylko chwilowa, czy może na dobre pozbyła się swoich słynnych fal. Trzeba przyznać, że w nowej fryzurze kompletnie nie przypomina siebie z czasów „Big Brothera”. Na pierwszy rzut oka trudno było ją poznać.

RadioZET.pl/jw