Zamknij

Magdalena Bieńkowska i Łukasz Kubot spodziewają się dziecka

19.08.2020 11:36
Magda Bieńkowska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Magdalena Bieńkowska pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem. Pozuje na nim razem z narzeczonym - tenisistą Łukaszem Kubotem. Uwagę przykuwa jednak wygląd byłej Miss Polski, a dokładniej, jej zaokrąglony brzuch.

Magdalena Bieńkowska i Łukasz Kubot zostaną rodzicami. Para pochwaliła się w sieci zdjęciem z ciążowej sesji. Stoją razem w promieniach słońca, była Miss Polski ubrana jest w czarny strój kąpielowy, który podkreśla jej wydatny już brzuch. Przyszły tata obejmuje swoją ukochaną, a na ich twarzach widnieje uśmiech. Widać, że wprost promienieją ze szczęścia.

Magdalena Bieńkowska i Łukasz Kubot spodziewają się dziecka

"Łapanie wspomnień" - taki krótki komentarz do zdjęcia dodała Bieńkowska. Pod zdjęciem od razu pojawiły się komentarze z gratulacjami.

Łukasz Kubot i Magda Bieńkowska zaręczyli się wiosną 2020 roku. Tenisista oświadczył się w swoje 38. urodziny, kiedy para przebywała w Sydney. Choć rzadko dzielą się informacjami z prywatnego życia, wtedy - podczas zaręczyn - jak i dziś, kiedy ogłaszają ciążę Magdy, postanowili się tymi szczęśliwymi wieściami podzielić.

Póki co, Miss Polski 2015 i tenisista nie zdradzają, jakiej płci jest dziecko, ani kiedy spodziewają się poszerzenia rodziny. N ie wiadomo też, czy zdecydują się na ślub jeszcze przed narodzinami dziecka.

Pozostaje nam pogratulować i czekać na kolejne informacje.

RadioZET.pl/AS