Zamknij

Magdalena Boczarka na okładce "Vogue". Fani pomylili ją z inną gwiazdą [FOTO]

08.10.2020 16:39
Magdalena Boczarska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Magdalena Boczarska znalazła się na okładce "Vogue Polska". I choć aktorka zachwyca oryginalną urodą, część fanów pomyliła ją z inną gwiazdą, Anetą Kręglicką. Czy rzeczywiście stylizacja Boczarskiej aż tak odmieniła jej wygląd?

Magdalena Boczarska to popularna aktorka telewizyjna, teatralna i filmowa, która na swoim koncie ma wiele ról, za które polubili ją widzowie. Doskonale poradziła sobie w głośnym filmie "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", za kreację tytułowej bohaterki otrzymała statuetkę Orła za najlepszą rolę kobiecą. Na swoim koncie ma także udział w takich produkcjach jak "Testosteron" i "Bejbi Blues", w 2019 roku mogliśmy oglądać ją w "Piłsudskim" oraz "Ukrytej grze". Wielbiciele seriali doskonale znają ją między innymi z "Barw szczęścia" i "39 i pół".

Magdalena Boczarska cieszy się dużą popularnością i sympatią widzów. Poza oczywistym talentem aktorskim fanów zachwyca także jej uroda. Nic dziwnego, że magazyn "Vogue Polska" zaproponował gwieździe udział w sesji zdjęciowej. Co więcej, zdjęcie aktorki pojawiło się na okładce magazynu. Boczarska pozowała na ulicach Warszawy w oryginalnej kreacji, zdaniem niektórych nawet zbyt oryginalnej. Część fanów Magdaleny nie poznało swojej idolki, a nawet pomyliło ją z inną gwiazdą.

ZOBACZ TAKŻE:  Aneta Kręglicka skrytykowana za zdjęcie na Instagramie. Jest za szczupła? [FOTO]

Magdalena Boczarska na okładce "Vogue Poland". Fani nie poznali aktorki

Zdjęcie z okładki "Vogue Poland" pojawiło się między innymi na profilu Magdaleny Boczarskiej na Instagramie. Oczywiście pod postem aktorki zaroiło się od pozytywnych komentarzy i komplementów skierowanych w stronę samej aktorki, jak i ekipy pracującej nad sesją.

- To jest najlepsza okładka polskiego Vogue.

- Ale super, kupie! Śliczna okładka. Za takim Vogue tęskniłam - pisali zachwyceni fani.

Jednak nie wszyscy internauci byli tak uradowani efektami sesji zdjęciowej z udziałem Boczarskiej. Część osób wręcz nie poznało aktorki, a nawet pomyliło z modelką Anetą Kręglicką, co akurat można odczytywać jako komplement.

- Gdy zobaczyłam okładkę, byłam pewna, że to pani Aneta Kręglicka.

- Fajna okładka tylko Pani Boczarska zupełnie do siebie niepodobna.

- Ja w pierwszej chwili myślałam, że to Marcelina Zawadzka. Tak przepiękna uroda Pani Boczarskiej została "zagłuszona" - czytamy w komentarzach.

A jak wam podoba się nowa okładka "Vogue Polska"?