Zamknij

Magdalena Boczarska pokazała ciążowy brzuszek

Redakcja
19.10.2017 14:22
Magdalena Boczarska ciąża
fot. Instagram

Kilka tygodni temu Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk ogłosili, że zostaną rodzicami. Odtwórczyni roli Michaliny Wisłockiej w "Sztuce kochania" będzie mamą chłopca. Maleństwo ma przyjść na świat w grudniu, a aktorka właśnie pokazała pierwsze zdjęcie z ciążowym brzuszkiem.

Magdalena Boczarska od swojej roli w "Sztuce kochania" jest pod stałą "obserwacją" mediów. Aż dziwne, że aktorce udało się tak długo ukryć fakt, że jest w ciąży. Kiedy informacja wyszła na jaw, zaroiło się od pytań o płeć czy możliwe imię dziecka. Wiemy, że prawdopodobnie będzie to chłopiec i że przyjdzie na świat pod koniec roku. Teraz aktorka zdecydowała się pokazać, jak wygląda z ciążowym brzuszkiem.

Na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w pięknym, jesiennym słońcu. Bluzka w biało-czerwone paski uwidacznia zaokrąglony brzuch. Od razu pojawiły się komentarze od zachwyconych internautów, których zdaniem aktorka wręcz promienieje.

"Wreszcie coś widać, super!", "Ta dziewczyna ma chyba 18 lat!", "Hmmm.... bluzeczka jakoś "dziwnie" układa się na brzuszku" - spostrzega jedna z komentujących. Rzeczywiście się zaokrągliła?

Naszym zdaniem Boczarska naprawdę wygląda kwitnąco. Podobno ona i jej ukochany nie mogą się już doczekać przyjścia na świat ich dziecka.

RadioZET.pl/SA