Zamknij

Magdalena Boczarska pokazała syna. Pochwaliła się zimowym wypoczynkiem

Sylwia Wamej
03.03.2020 10:23
Magdalena Boczarska
fot. Tricolors/ East News

Magdalena Boczarska jest szczęśliwą mamą syna Henia. Ostatnio gwiazda pokazała zdjęcie z zimowego szaleństwa z ukochanym synkiem. Fani są zachwyceni.

Magdalena Boczarska pokazała syna. Aktorka wypoczywa w Karpaczu

Magdalena Boczarska nie epatuje życiem rodzinnym, jednak od czasu do czasu pokazuje swojego synka w mediach społecznościowych. Tym razem opublikowała zdjęcie z zimowego szaleństwa na sankach. Widać, że mama i mały Henio świetnie się bawią. Aktorka w poszukiwaniu zimy, wyjechała do Karpacza. Fani są zachwyceni radosnym zimowym zdjęciem i zazdroszczą aktorce śniegu i zimowego klimatu.

"Gdzie Ty masz taki śnieg?? I skąd masz takie sanki zabytkowe? Jeździłam na identycznych;))" - napisała Gosia Baczyńska. "Słodziaki, a w Wawie nie ma śniegu", "udanej zabawy" - piszą fani.

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk: Gdzie się poznali?

Magdalena Boczarska prywatnie związana jest z Mateuszem Banasiukiem. Aktor jest siedem lat młodszy od swojej wybranki. Złośliwi twierdzili, że to tylko przelotny romans. Ich miłość przetrwała, a Magdalena Boczarska w 2017 roku została mamą synka Henia.

Magda i Mateusz poznali się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. "Ja promowałam tam film „W ukryciu”, w którym zagrałam lesbijkę, a Mateusz film, w którym zagrał geja. Tak się odnaleźliśmy" - opowiadała aktorka w jednym z wywiadów.

Zagłosuj

Śledzisz plotki z życia gwiazd?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW